Okna Sosnowiec

Sosnowiec - JĘDRASZKO MARCIN - Partner Standard
ul. Kresowa 6 41200 SOSNOWIEC
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Odpowiednio dobrana stolarka okienna zapewnia izolacje, a także chroni od nadmiernego hałasu. Jednak tak wiele dostępnych rodzajów okien sprawia, że przeciętny inwestor ma problem z rozeznaniem się w tym gąszczu informacji. Do tego jeszcze dochodzi kwestia doskonałej znajomości parametrów tak by wiedzieć co nam jest potrzebne. Okna Oknoplast znajdziesz również w Sosnowcu Jeżeli myślisz o wymianie stolarki okiennej i nie wiesz na jaką się zdecydować, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oknoplast oferuje wysokiej jakości okna, wykonane według najnowszych technologii, dostępne także w Twoim mieście. Zapraszamy do naszego salonu w Sosnowcu, który znajdziesz przy ulicy Kresowej 6.
FAQ: Takie pytania w Sosnowcu zadawaliście nam najczęściej
 1. Co wchodzi w skład pakietu „termoizolacja”?  W skład tego pakietu wchodzą uszczelki EPDM, które odznaczają się trwałością i elastycznością oraz odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co w efekcie daje zmniejszenie strat ciepła w domu i podniesienie współczynnika termoizolacyjności. Zastosowanie pakietów szybowych Energy, Warm i Comfort pozwala na zmniejszenie kosztów zużycia energii cieplnej. Termoramka Warmatec jest odpowiedzialna za podniesienie izolacyjności okna i utrzymywanie w pomieszczeniu komfortowej temperatury.
 2. Czy drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium posłużą mi przez wiele lat?  Wszystko zależy od tego, czy ich montaż i użytkowanie będą prawidłowe – jeśli tak, z pewnością takie drzwi przetrwają próbę czasu. Drzwi wykonane z aluminium charakteryzują się wspaniałą termoizolacyjnością, a ich panel został zbudowany z dwóch 3-milimetrowych blach aluminiowych, gdzie przestrzeń pomiędzy nimi została wypełniona materiałem, który odznacza się właściwościami termoizolacyjnymi. W razie potrzeby, takie drzwi można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak antywłamaniowe wkładki do zamka, wielopunktowe zamki listwowe, które rozstawione są na całej wysokości drzwi.
 3. W jakich porach salon Oknoplastu w Sosnowcu jest otwarty?Nasz salon w Sosnowcu (ul. Kresowa 6) jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne.
 4. Czym wyróżnia się okno Prolux?  Okno Prolux dostarcza do pomieszczenia znacznie więcej światła dziennego, niż standardowe okno PVC, poprzez zastosowanie niższego skrzydła, smuklejszego i bardziej zaokrąglonego skrzydła. Dodatkowo wąski, ruchomy słupek z symetrycznie umieszczoną klamką pozwala (po zastosowaniu okucia Twin Fit) uchylać oba skrzydła jednocześnie.
 5. Mieszkam w Sosnowcu, czy mogę mój wybór okien skonsultować z kimś z Państwa zespołu?  Oczywiście, nasi doradcy są tam dla Ciebie. Odwiedź nasz salon w Sosnowcu, przy ul. Kresowej 6 i zapytaj o szczegóły osobiście, lub zadzwoń pod numer: 32 299 55 22. Jeśli wolisz kontakt mailowy, napisz na adres: jedraszko@oknoplast.com.pl.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów