Okna Śrem

Śrem - JHM - Partner Premium
CHŁAPOWSKIEGO 28/24 63100 Śrem
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Wybór okien to nie lada wyzwanie, wiedzą o tym przede wszystkim osoby, które zamierzają wymienić swoją stolarkę okienną. Ilość dostępnych wariantów może przyprawić o zawrót głowy każdego, kto choć trochę próbował wgryźć się w tę tematykę. Do tego dochodzi kwestia dopasowania stolarki okiennej do parametrów budynku, co jest praktycznie niemożliwie do wykonania bez fachowej pomocy. Szeroki wybór różnego typu okien Potrzebujesz pomocy w doborze okien do Twojego domu lub mieszkania? Nie wiesz na co powinieneś zwrócić uwagę w czasie kupowania? Koniecznie musisz odwiedzić nasz salon partnerski w Śremie przy ulicy Chłapowskiego 28/24. Nasi specjaliści nie tylko pomogą Ci z doborem odpowiedniej stolarki okiennej, ale również zaproponują sprawdzoną ekipę montażową.
FAQ: Śrem – oto najchętniej zadawane pytania o ofertę Oknoplastu
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Śremie?  Jeżeli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer 61 282 87 37 lub napisz maila na adres: jhm@oknoplast.com.pl. Bardziej odpowiada Ci kontakt osobisty? Przyjdź do naszego salonu znajdującego się przy ul. Chłapowskiego 28/24. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
 2. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe PSK Atrium?  Te drzwi tarasowe wyróżnia zastosowanie systemu odstawno-przesuwnego, który umożliwia bezproblemowe przesunięcie skrzydła, którego szerokość osiągnęła nawet 1,6 m. Opcja mikrowentylacji po obwodzie skrzydła pozwala na delikatną wymianę powietrza, nawet wtedy, gdy drzwi są zaryglowane. Duże przeszklenia dostarczają wnętrzu więcej światła, a tym samym nagrzewają pomieszczenie w słoneczne dni i zmniejszają koszty zużycia energii cieplnej.
 3. W jakich pomieszczeniach warto zastosować nawiewniki?Nawiewniki świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest systematyczna wymiana powietrza. Takie rozwiązanie pozwala na wywietrzenie wnętrza bez konieczności otwierania okna na oścież, co znajdzie swoje zastosowanie w domach z małymi dziećmi, osobami o obniżonej odporności i osobami starszymi. Nawiewniki nie tylko umożliwiają swobodną wymianę powietrza, ale także skutecznie usuwają nadmiar wilgoci, dlatego przydadzą się w kuchni, łazience i pralni.
 4. Czy Wasz salon jest czynny w weekendy?  Niestety, ale nasz salon nie jest czynny ani w sobotę, ani w niedzielę. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w salonie, przy ul. Chłapowskiego 28/24.
 5. W co mogę wyposażyć aluminiowe drzwi zewnętrzne, by jeszcze lepiej chronić moją rodzinę?  Drzwi aluminiowe można wyposażyć w okucia antywłamaniowe najwyższej klasy – RC3, antywłamaniowe wkładki do zamka i szyby, które utrudniają wtargnięcie do środka. Dla jeszcze lepszego zabezpieczenia warto zainwestować w system automatycznego otwierania drzwi za pomocą klawiatury numerycznej, oraz czytnika linii papilarnych, modułu Bluetooth lub czytnika Blue&Code.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów