Okna Środa Wlkp

Środa Wlkp - MELA - Partner Premium
TOPOLSKA 2 63000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna niewątpliwie są ozdobą domu, gdyż wpływają zarówno na wygląd zewnętrznej elewacji jak i wnętrza. Jednak co ważniejsze pełnią również istotną rolę przy właściwej izolacji całego budynku. Parametry takie jak termoizolacja oraz dźwiękoszczelność wpływają nie tylko na klimat wnętrza, ale przede wszystkim na Twoją kieszeń. Odpowiednio dobrana stolarka okienna na pewno przełoży się na obniżenie Twoich rachunków za ogrzewanie. Okna na miarę Twojego domu Wiadomo, decyzja o wymianie okien nie jest łatwa, jednak pamiętaj że to inwestycja na lata. Jeżeli masz problem z doborem stolarki okiennej to służymy Ci pomocą. W Środzie Wlkp przy ulicy Topolskiej 2 znajduje się salon naszego partnera handlowego. Tam nasi specjaliści przedstawią Ci pełną ofertę Oknoplast, a także pomogą w wyborze firmy montażowej.
FAQ: Oto pytania, które był nam zadawane w Środzie Wielkopolskiej
 1. Czym jest blokada błędnego położenia klamki?  Taka blokada zapobiega niekontrolowanemu uruchomieniu dwóch funkcji okna jednocześnie – otwieranie i uchylanie. Blokada jest integrowana z podnośnikiem skrzydła, który ma za zadanie ułatwić zamykanie skrzydła i zachowania go w poprawnym położeniu względem ramy.
 2. W jakim pomieszczeniu warto zastosować okno przesuwne?Okno przesuwne charakteryzuje się wyeliminowaniem konieczności otwierania skrzydeł okna do środka pomieszczenia. Skrzydła okienne poruszają się po szynach, co pozwala na swobodne przesuwanie ich względem siebie. Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona i liczy się każdy centymetr np. małe kuchnie.
 3. Jakie są zalety stolarki aluminiowej?  Do największych zalet stolarki aluminiowej zalicza się wysoką termoizolację, co pozwala zastosować ją w domach pasywnych i energooszczędnych. Produkty wykonane z aluminium mogą zostać odzyskane w 100% jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych. Dodatkowo, drzwi czy okna aluminiowe odznaczają się odpornością na wiatr i wodę.
 4. O jakich porach salon Oknoplastu w Środzie Wielkopolskiej jest czynny?  Nasz salon w Środzie Wlkp. (ul. Topolska 2) jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 i w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
 5. W jakich wersjach kolorystycznych dostępne są okna z Waszej oferty?  W naszej ofercie znajdziesz zarówno kolory jednolite – antracyt, biel, jak i te, które imitują drewno o barwach: dąb bagienny, mahoń, złoty dąb, winchester, orzech, siena rosso, sheffield oak.
 6. Co wchodzi w skład pakietu „balkon”?  Pakiet „balkon” ma za zadanie usprawnić działanie drzwi balkonowych i poprawić komfort ich użytkowania. W skład tego wchodzą drzwi tarasowe o sporych powierzchniach, które wpuszczają do wnętrza sporo światła dziennego. Zastosowanie niskiego progu balkonowego wiąże się z wyeliminowaniem zagrożenia potknięcia i przewrócenia się. Takie rozwiązanie przyda się w miejscach, gdzie są dzieci oraz osoby starsze.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów