Okna Starachowice

Starachowice - ABUD - Partner Premium
ul. Iłżecka 33 27200 Starachowice
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Remontujesz mieszkanie lub wykańczasz dom? Szukasz idealnych okien, które zapewnią Ci odpowiedni komfort? Nie wiesz jak je znaleźć? To bardzo proste, wystarczy, że udasz się do naszego salonu partnerskiego w Starachowicach. Tam nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci wybrać stolarkę okienną o odpowiednich parametrach, dopasowaną do Twoich potrzeb. Uzyskasz również wszelkie informacje na temat dodatków okiennych takich jak: szprosy, okucia czy rolety zewnętrzne. Nasi pracownicy dokonają wyceny wymiany okien oraz zaproponują odpowiednią firmę montażową. Gdzie znajdę okna Oknoplast w moim mieście? Nie wiesz jak trafić do naszego salonu w Starachowicach? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę firmową, w zakładce „Gdzie kupić” jest pełna informacja o wszystkich naszych partnerach handlowych. Zapraszamy do naszego punktu przy ulicy Iłżeckiej 33.
FAQ: Takie pytania zadawaliście naszej redakcji w Starachowicach
 1. Mieszkam w Starachowicach, ale nigdy nie widziałam waszego salonu. Gdzie go znajdę?  Nasz salon znajdziesz w Starachowicach przy ul. Iłżeckiej 33. Jeśli nie wiesz, którędy do nas dotrzeć, polecamy zapoznać się z opcją „Jak dojechać?”, dzięki której zostaniesz przekierowany do strony z mapą, a tym samym wyznaczysz sobie trasę. Nasz salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty w godzinach 9:00-12:00.
 2. Jakie alarmy mogę zastosować w oknach?  W oknach możesz zamontować system alarmowy, którego funkcją jest wysłanie sygnału do agencji ochroniarskiej. Instalacja alarmowa uruchamia się tylko wtedy, gdy okno jest zaryglowane, dlatego nie ma obaw, że alarm zostanie przypadkowo włączony przez domowników. W oknach sprawdzą się kontraktony (np. Maco Tronic) lub czujniki ruchu reagujące na próby rozwiercenia okucia.
 3. W jakich przypadkach stosuje się Win Step?  Win Step jest niskim progiem balkonowym, który najczęściej swoje zastosowanie znajduje w rodzinach z osobami starszymi, niepełnosprawnymi lub tam, gdzie są dzieci, by wyeliminować ryzyko potknięcia i przewrócenia się. W naszej ofercie znajdziesz Win Stepy o wysokości zaledwie 2 cm, które są wykonane z aluminium lub PVC.
 4. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplast w Starachowicach?  Najlepiej będzie odwiedzić nas osobiście w salonie przy ul. Iłżeckiej 33 w Starachowicach. Jeśli jednak wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer: 41 275 45 20 lub napisz maila na adres abud@oknoplast.com.pl.
 5. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST Premium?  Te drzwi tarasowe to połączenie bezpieczeństwa, energooszczędności i nowoczesnych technologii. Drzwi są niezwykle stabilne, dzięki zastosowaniu wzmocnieniu ze stali o grubości 3 mm. Cała konstrukcja może mieć nawet 6,5 m szerokości i 2,8 m wysokości, co daje możliwość stworzenia naprawdę wielkiego przeszklenia. Dla tych, którzy od drzwi tarasowych HST Premium oczekują jeszcze więcej mamy dobrą wiadomość – obecnie można je wyposażyć w napęd i sterować za pomocą pilota/smartfona.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów