Okna Stargard

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Okna w domu pełnią nie tylko funkcję ozdobną, czy źródła światła. Od odpowiednio dobranej stolarki okiennej zależy znacznie więcej, niż mogłoby Ci się wydawać. To ona, w połączeniu ze ścianami, zapewnia odpowiednią izolację wnętrza, chroni przed nadmiernym hałasem, a jak zajdzie potrzeba także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dobór okien jest na tyle kluczowy, że nie warto zostawiać go przypadkowi, a powierzyć w ręce fachowców. Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Wybierz Oknoplast Okna produkowane przez firmę Oknoplast są połączeniem nowoczesnego designu oraz wysokiej funkcjonalności. Doskonale sprawdzają się w zwykłych budynkach, a także domach pasywnych. Już teraz, bez problemu kupisz je w Stargardzie, zapraszamy do naszego partnerskiego salonu przy ulicy Czarnieckiego 30. Uzyskasz tam fachową pomoc w wyborze idealnych okien.
FAQ: Oto pytania, które zadawaliście nam najchętniej w Stargardzie
 1. Jaki wpływ na działanie okna mają okucia?  Ogromny! Są odpowiedzialne przede wszystkim za utrzymanie szczelności okien i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania opcji uchylania i zamykania okna. Poza tym okucia mogą stać się ogromną przeszkodą dla włamywacza – zastosowanie okuć antywłamaniowych pozwoli na podniesienie bezpieczeństwa wszystkich domowników.
 2. Planuję budowę domu w okolicach Stargardu Szczecińskiego, mam na planie domu wyszczególnione miejsca na okna, tylko nie wiem na które z Waszej oferty się zdecydować. Czy mogę liczyć na pomoc z Waszej strony?  Oczywiście, zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Czarnieckiego 30, lub wysłania planów na maila pod adresem: piotr@eko-dom.home.pl. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by znaleźć dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie.
 3. Czym są pakiety szybowe P2 i P4?  Pakiety szybowe P2 i P4 to nic innego jak zwiększona ochrona przed włamaniem. W miejscu, gdzie dojdzie do pęknięcia budowa szyby utrzymuje ją w jednym miejscu, unikając rozproszenia się pękniętego szkła. W pakietach szybowych P2 szyby połączone są warstwą folii ochronnej, która ogranicza ryzyko skaleczenia się.
 4. Czy warto zainwestować w drzwi zewnętrzne wykonane z PVC?  Oczywiście, że tak, jednak wszystko zależy od prawidłowego montażu i poprawnego ich użytkowania. Drzwi zewnętrzne PVC charakteryzują się wysoką energooszczędnością, zwłaszcza wtedy, gdy dodatkowo zastosuje się niski próg aluminiowy z przekładką termiczną. Za bezpieczeństwo odpowiadają specjalne zasuwnice, które ryglują drzwi jednocześnie w trzech miejscach. Dodatkowo, bogata oferta kolorystyczna drzwi zapewnia dopasowanie ich do barwy okien z oferty Oknoplastu.
 5. O jakich porach Wasz salon w Stargardzie Szczecińskim jest otwarty?  Nasz salon w Stargardzie Szczecińskim, znajdujący się przy ul. Czarnieckiego 30, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 14:00. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów