Okna Stargard

Stargard - EKO-DOM - Partner Premium
ul. Czarnieckiego 30 73110 Stargard Szczeciński
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna w domu pełnią nie tylko funkcję ozdobną, czy źródła światła. Od odpowiednio dobranej stolarki okiennej zależy znacznie więcej, niż mogłoby Ci się wydawać. To ona, w połączeniu ze ścianami, zapewnia odpowiednią izolację wnętrza, chroni przed nadmiernym hałasem, a jak zajdzie potrzeba także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dobór okien jest na tyle kluczowy, że nie warto zostawiać go przypadkowi, a powierzyć w ręce fachowców. Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Wybierz Oknoplast Okna produkowane przez firmę Oknoplast są połączeniem nowoczesnego designu oraz wysokiej funkcjonalności. Doskonale sprawdzają się w zwykłych budynkach, a także domach pasywnych. Już teraz, bez problemu kupisz je w Stargardzie, zapraszamy do naszego partnerskiego salonu przy ulicy Czarnieckiego 30. Uzyskasz tam fachową pomoc w wyborze idealnych okien.
FAQ: Oto pytania, które zadawaliście nam najchętniej w Stargardzie
 1. Jaki wpływ na działanie okna mają okucia?  Ogromny! Są odpowiedzialne przede wszystkim za utrzymanie szczelności okien i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania opcji uchylania i zamykania okna. Poza tym okucia mogą stać się ogromną przeszkodą dla włamywacza – zastosowanie okuć antywłamaniowych pozwoli na podniesienie bezpieczeństwa wszystkich domowników.
 2. Planuję budowę domu w okolicach Stargardu Szczecińskiego, mam na planie domu wyszczególnione miejsca na okna, tylko nie wiem na które z Waszej oferty się zdecydować. Czy mogę liczyć na pomoc z Waszej strony?  Oczywiście, zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Czarnieckiego 30, lub wysłania planów na maila pod adresem: piotr@eko-dom.home.pl. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by znaleźć dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie.
 3. Czym są pakiety szybowe P2 i P4?  Pakiety szybowe P2 i P4 to nic innego jak zwiększona ochrona przed włamaniem. W miejscu, gdzie dojdzie do pęknięcia budowa szyby utrzymuje ją w jednym miejscu, unikając rozproszenia się pękniętego szkła. W pakietach szybowych P2 szyby połączone są warstwą folii ochronnej, która ogranicza ryzyko skaleczenia się.
 4. Czy warto zainwestować w drzwi zewnętrzne wykonane z PVC?  Oczywiście, że tak, jednak wszystko zależy od prawidłowego montażu i poprawnego ich użytkowania. Drzwi zewnętrzne PVC charakteryzują się wysoką energooszczędnością, zwłaszcza wtedy, gdy dodatkowo zastosuje się niski próg aluminiowy z przekładką termiczną. Za bezpieczeństwo odpowiadają specjalne zasuwnice, które ryglują drzwi jednocześnie w trzech miejscach. Dodatkowo, bogata oferta kolorystyczna drzwi zapewnia dopasowanie ich do barwy okien z oferty Oknoplastu.
 5. O jakich porach Wasz salon w Stargardzie Szczecińskim jest otwarty?  Nasz salon w Stargardzie Szczecińskim, znajdujący się przy ul. Czarnieckiego 30, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 14:00. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów