Okna Staszów

Staszów - LIDAR - Partner Standard
ul. 11 Listopada 57 28200 STASZÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wybór okien to bardzo istotna sprawa, której nie należy bagatelizować. To nie tylko postawienie o określony wygląd, ale przede wszystkim przemyślenie wszystkich funkcjonalności. Każdy typ okien ma bowiem inną termoizolację czy też dźwiękoszczelność, która jest niezwykle ważna gdy mieszka się blisko ruchliwej ulicy. Ostateczna decyzja o zakupie właściwej stolarki okiennej powinna być podjęta rozważnie, gdyż jest to inwestycja na lata. Warto więc, podjąć ją w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie osób pracujących w branży okiennej. Pytasz, gdzie możesz znaleźć takich fachowców? Odpowiedź jest bardzo prosta w Twoim mieście. Kup okna Oknoplast w Staszowie W Staszowie znajdziesz nas przy ulicy 11 Listopada 57, tam nasi pracownicy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Nie zwlekaj więc dłużej z wymianą stolarki okiennej i odwiedź nasz salon już dziś.
FAQ: Zanim zadasz nam kolejne pytanie o ofertę Oknoplastu w Staszowie, zapoznaj się z tymi odpowiedziami
 1. Czym cechują się okna linii Prolux?  Stolarka Prolux skupiona jest na dostarczeniu znacznie większej ilości światła do pomieszczenia niż ma się to w przypadku pozostałych rodzajów okien. Oparta na autorskim profilu okiennym, o zwiększonej powierzchni szybowej i działaniu okien wzmocnionym takimi dodatkami jak słupek ruchomy z klamką centralną.
 2. Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie okien w Staszowie?  Istnieje kilka najważniejszych punktów – parametr szczelności, izolacyjności termicznej, akustycznej i zdolność okien do radzenia sobie z dużą ilością wody. Wiadomo, nikt nie chce, żeby jego okna przeciekały czy „uwalniały” zebrane wcześniej ciepło. Na tym skup się w pierwszej kolejności. Dopiero potem zwróć uwagę na wygląd stolarki i sposób, w jaki może wspomóc aranżację Twojego domu – zewnętrzną i wewnętrzną, bo nie zapominaj, że okna mają wpływ na każdą z tych stron.
 3. Czy w ofercie Oknoplastu znajdę okna antywłamaniowe?Pamiętaj, że okna antywłamaniowe jako tako nie istnieją. Na rynku znajdziesz tylko taką stolarkę, która w jakiś sposób utrudni włamywaczowi dostanie się do domu. A robi się to za pomocą różnych elementów, które znajdziesz również w naszych oknach – oknach marki Oknoplast. Wyposażamy je bowiem w specjalne okucia typu WK2 i pakiet szybowy P4, wklejone listwy przyszybowe i specjalistyczne klamki z kluczem. Co więcej, montaż, który przeprowadzamy na indywidualne życzenia naszych Klientów zwiększa odporność okien na ewentualne włamaniowe działania.
 4. Czy okna w Staszowie objęte są okresem gwarancyjnym?Oczywiście. Zarówno całe okna, jak i wszystkie elementy wpływające w bezpośredni sposób na ich funkcjonowanie objęte są 7-letnim okresem gwarancyjnym, z którego, jako nasz Klient, masz pełne prawo korzystać.
 5. Które okna pod względem oryginalnego designu polecacie najbardziej?  Jeśli chodzi o atrakcyjny design, w tym przodują nasze okna z serii Pixel. To idealne połączenie elegancji z nowoczesną technologią, która dba również o ich perfekcyjne działanie. Sam pewnie wiesz, że okna nie mogą wyłącznie wyglądać, ale także działać. Dodatkowe uszczelki, dopasowane listwy, smukłe skrzydła i wąski słupek ruchomy – to znajdziesz w naszych oknach Pixel.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów