Okna Strzelin

Strzelin - BAXPOL - Partner Standard
ul. Targowa 25 57100 STRZELIN
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
W wyszukiwarkę wpisałeś „okna Strzelin” i odesłało Cię na naszą stronę? To znaczy, że lepiej trafić nie mogłeś. Oknoplast jest jednym z czołowych producentów okien z PCV oraz aluminium, które charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale również nowoczesny wygląd. Już teraz bez problemu możesz je kupić do swojego domu. Wysoka jakość w nowoczesnym wydaniu Oczywiście nie musisz tego robić za pośrednictwem internetu, bez problemu znajdziesz okna od Oknoplast w Strzelinie. Wystarczy, że w zakładce „Gdzie kupić” wybierzesz swoje miasto z mapy lub alfabetycznej listy. Tam dowiesz się, że nasz salon mieści się przy ulicy Targowej 25.
FAQ: Strzelin – oto najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplast
 1. W jaki sposób mogę sterować roletami zewnętrznymi, które dostępne są w Waszej ofercie?  Jeżeli chcesz, możesz zdecydować się na sterowanie przewodowe, przy którym wykorzystuj się przełącznik klawiszowy, pilot i urządzenia automatyki czasowej i centralnej.
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Strzelinie?  Zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: baxpol@oknoplast.com.pl, lub telefonicznego pod numerem: 71 392 35 28. Jeżeli wolisz kontakt osobisty, przyjdź do naszego salonu znajdującego się przy ul. Targowej 25.
 3. Czy warto zastosować na oknach moskitiery?  Wszystko zależy od tego, w jakiej okolicy mieszkasz i czy owady bardzo Ci przeszkadzają. Jeżeli nie chcesz mieć do czynienia z różnego rodzaju owadami, w tym z komarami, których w okresie letnim jest naprawdę sporo, takie rozwiązanie może okazać się zbawienne. Moskitiery są łatwe w montażu i użytkowaniu, dlatego świetnie sprawdzą się w każdym domu. Dodatkowo, są dostępne w kolorach drewnopodobnych, które komponują się z kolorystyką okien Oknoplastu.
 4. Czy Wasz salon w Strzelinie jest czynny w weekendy?  Niestety nasz salon nie jest czynny ani w soboty, ani w niedziele. Zachęcamy do odwiedzin salonu przy ul. Targowej 25 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:00. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz doradztwo na najwyższym poziomie.
 5. W jakich odcieniach dostępne są okna z Waszej oferty?  W naszej ofercie znajdziesz okna w kolorach jednolitych, czyli biel i antracyt, oraz tych drewnopodobnych – dąb bagienny, mahoń, złoty dąb, winchester, siena rosso, sheffield oak i orzech. Z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie! Każde z naszych okien charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością, która posłuży przez wiele lat, dlatego wybór koloru powinien być kwestią bardzo przemyślaną.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów