Okna Sulechów

Sulechów - KRAM-PLAST - Partner Standard
ul. Wojska Polskiego 3 66100 SULECHÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: O to najczęściej pytanie - oferta Oknoplastu w Sulechowie
 1. Czy znajdę w Waszej ofercie okna drewniane?  Niestety nie posiadamy w ofercie okien drewnianych. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy stolarkę PCV i aluminiową.
 2. Czy okna aluminiowe zakupione w jednym z Waszych salonów w Sulechowie wymagają szczególnej pielęgnacji?Czyszczenie okien aluminiowych nie wymaga szczególnych zabiegów. Ten rodzaj okien, tak, jak pozostałe, wymaga po prostu regularnej kontroli stanu i konserwacji za pomocą podstawowych środków. Dodatkowe pytania proszę kierować do naszych pracowników w salonie w Sulechowie.
 3. Czy montaż rolet muszę przeprowadzić podczas instalacji stolarki?  Wszystkie akcesoria okienne można zamontować już po przeprowadzeniu wszystkich czynności instalacyjnych i bez pomocy fachowców.
 4. Czy podczas zakupu okien w Sulechowie otrzymam kartę gwarancyjną?  Tak, każdy z Klientów, podczas zakupu okien od Oknoplastu otrzymuje gwarancję, zarówno na cały zestaw stolarki, jak i jej poszczególne, wymienne elementy. Gwarancja obejmuje okres 7 lat równo od dnia zakupu.
 5. Czy oferta okienna Oknoplastu w Sulechowie różni się od oferty pozostałych salonów?  Nie, oferta ta nie różni się niczym. Partnerzy handlowi mają w swoim asortymencie te same produkty, które widnieją na stornie internetowej Oknoplast.
 6. Czy w Sulechowie znajduje się tylko jeden salon Oknoplastu?Tak, na tę chwilę w Sulechowie prowadzimy wyłącznie jeden salon, przy ulicy Wojska Polskiego 3.
 7. Czy z oferty Oknoplastu mogą korzystać wyłącznie klienci indywidualni?  Nie, nie tylko. Każdego dnia wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego salony Oknoplastu rozmieszczone są w całej Polsce, a korzystać z nich mogą z nich zarówno indywidualni Klienci, jak i małe i duże firmy.
 8. Jestem z Sulechowa i mam kilka pytań dotyczących Waszej oferty, w jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?  Po wejściu w zakładkę „Gdzie kupić?” i wpisaniu nazwy swojego miasta strona przekieruje Cię do szczegółowych danych kontaktowych. W przypadku Sulechowa możesz zadzwonić pod numer: 68 385 36 78 lub wysłać maila na adres: kramplast@oknoplast.com.pl. Lub wypełnić na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy i zadać konkretne pytania.
 9. Co zapewni mi klamka dESIGN+?  Klamka dESIGN+ to synonim nowoczesności i niezwykłej funkcjonalności, którą docenią wielbiciele prostych rozwiązań. Klamka dESIGN+ w wersji z kluczem zapewni domownikom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Ergonomiczny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie okna. Klamka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: białym, brązowym, grafitowym, srebrnym, jasnozłotym i ciemnozłotym. Dopasuje się do każdego wnętrza: nowoczesnego i klasycznego.
 10. O jakich porach Wasz salon w Sulechowie jest otwarty?  Nasz salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w niedziele od 8:00 do 12:00. Salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. Zapoznaj się z naszą ofertą osobiście w salonie, znajdującym się przy ul. Wojska Polskiego 3 lub poprzez stronę internetową www.oknoplast.com.pl.
 11. Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium?  Drzwi, które zostały wykonane z aluminium charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, dobrą termoizolacyjnością, przez co świetnie sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych. Drzwi zewnętrzne aluminiowe można wyposażyć w najwyższej klasy okucia antywłamaniowe RC3, które podniosą poziom bezpieczeństwa. Wersji kolorystycznych tych drzwi jest sporo, zaczynając od  kolorów z palety RAL, po kolory strukturalne czy drewnopodobne.
 12. Dlaczego warto wybrać właśnie Wasze okna?  Odpowiedź jest prosta: najwyższa jakość, parametry techniczne, estetyka i bezpieczeństwo. Kilkuletnia gwarancja zapewnia spokojne użytkowanie naszych okien przez długi czas. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwoliły nam osiągnąć wysokie współczynniki termoizolacji. Okna z naszej oferty charakteryzują się niepowtarzalnym designem i dbałością o najmniejszy szczegół. Wyposażenie okien w specjalne okucia i szyby zapewni domownikom zdrowy i spokojny sen.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów