Okna Suwałki

Suwałki - TOMKAR PREMIUM - Partner Standard
Gen. Kazimierza Pułaskiego 70 16400 SUWAŁKI
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Czeka Cię wymiana stolarki okiennej, a ty nadal masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji? Nie wiesz, które będą lepsze z aluminium czy z PCV? A może zastanawiasz się na wyborem szprosów - zewnętrzne czy wewnętrzne będą lepiej prezentowały się w Twoich oknach? To niewątpliwie znak, że potrzebujesz fachowego doradztwa i to od ręki. Nie musisz już nic szukać na stronach internetowych, ani też przeglądać setki katalogów. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w Suwałkach. Tam nasi doświadczeni pracownicy udzielą Ci fachowej porady dotyczącej wyboru odpowiednich okien. Wybierz najlepsze rozwiązania od Oknoplast Nie wiesz gdzie znajduje się salon naszego partnera handlowego w Suwałkach? Już śpieszymy z odpowiedzią, nasz punkt znajdziesz przy ulicy Pułaskiego 70, serdecznie zapraszamy.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Oknoplastu w Suwałkach
 1. Czy w Suwałkach znajduje się tylko jeden salon Waszej marki?  Tak, na tę chwilę współpracujemy wyłącznie z jednym partnerem handlowym w Suwałkach. Więcej informacji na temat lokalizacji naszych salonów znajdziesz na stronie internetowej Oknoplastu, w zakładce „Gdzie kupić?”
 2. Czy montujecie w swoich oknach pakiety trzyszybowe?  Takie pakiety stworzyliśmy z myślą o rozwinięciu okien serii Winergetic Premium. To właśnie w nich umieściliśmy pakiety, składające się z trzech szyb o grubości 3 mm z dwoma komorami, które wypełniliśmy gazem szlachetnym. To dodało stolarce Winergetic Premium większej stabilności i sztywności, a z powodu mniejszego ciężaru szyb okucia nie są tak obciążone i całe okna służą naszym Klientom przez dłuższy czas.
 3. Czy okres gwarancyjny obejmuje wyłącznie okna jako całość?Nie tylko. Z naszego 7-letniego okresu gwarancyjnego możesz skorzystać również w przypadku, w którym uszkodzeniu ulegnie nawet najdrobniejszy element stolarki, o ile ma on bezpośredni wpływ na działanie, a więc i użytkowanie zakupionych w naszym salonie okien. Więcej informacji uzyskasz u jednego z pracowników Oknoplastu.
 4. Chcę zamontować okna samodzielnie. Czy muszę demontować listwę podparapetową?  Nie, nie jest to konieczne. Listwa ta pomaga w utrzymaniu optymalnej izolacyjności termicznej i umożliwia wsunięcie parapetu pod ramę okienną, a więc i skuteczny montaż parapetu. Inaczej sprawa ma się w przypadku drzwi zewnętrznych, w których listwa działa wyłącznie jako zabezpieczenie progu w trakcie transportu.
 5. Realizujecie zlecenia tylko dla klientów indywidualnych?  Jako Oknoplast współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi i większymi firmami. Chcesz zrealizować zlecenie w naszym salonie w Suwałkach lub jakimkolwiek innym? Skontaktuj się z nami lub nas odwiedź. Z chęcią udzielimy Ci niezbędnych informacji.
 6. Jakie rodzaje szyb znajdę w salonie Oknoplastu w Suwałkach?  Jeśli zajrzysz na naszą stronę internetową, zauważysz, że do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szyby bezpieczne i szyby ornamentowe. Takie znajdziesz w naszych salonach.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów