Okna Swarzędz

Swarzędz - DOMEGA - Partner Premium
Cieszkowskiego 92 62020 SWARZĘDZ - Jasin
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Dopasowanie wyglądu stolarki okiennej do swoich potrzeb to nie jest żaden problem. Wybór kolorów, form oraz opcji jest tak duży, że często przyprawia o zawrót głowy. Wizualna oprawa powinna mieć drugorzędne znaczenie. Stolarka okienna pełnie bowiem wiele innych funkcji, a decydujące przy jej wyborze powinny być parametry. Dobrze dopasowana stolarka okienna zapewnia odpowiedni stopień izolacyjności cieplnej, dźwiękoszczelności, a także zabezpiecza przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia. Jak zatem wybrać ją spośród ogromnego wyboru dostępnych na rynku rozwiązań? Oknoplast to solidne wykonanie oraz wysoka jakość Jeżeli myślisz o wymianie stolarki okiennej i masz problem z wyborem zapraszamy do naszego salonu w Swarzędzu. Tam przy ulicy Cieszkowskiego 92 znajdziesz pomoc u doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednie okna do Twoich potrzeb.
FAQ: W Swarzędzu takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. Czym jest „ciepły montaż” okien?  Ciepły montaż jest konieczny przy oknach energooszczędnych, ponieważ tylko takie rozwiązanie pozwoli na zachowanie wszystkich funkcji takiego okna. Do uszczelniania takich okien używa się 3 warstw izolacyjnych. Zewnętrzną warstwę tworzy taśma paroprzepuszczalna, której zadaniem jest zabezpieczenie izolacji przed działaniem warunków atmosferycznych. W warstwie środkowej znajduje się pianka poliuretanowa (pomiędzy oknem a ościeżnicą). Ostatnia, wewnętrzna warstwa, to nic innego, jak folia paroszczelna, która chroni piankę przed wilgocią.
 2. Czy zastosowanie rolet zewnętrznych pomoże mi stworzyć klimat domowego kina?  Oczywiście i to nie tylko ze względu na to, że nasze rolety mogą całkowicie odciąć dostęp światła dziennego, ale także dlatego, że wygłuszają odgłosy dochodzące z zewnątrz. W połączeniu z oknami dźwiękoszczelnymi całość może stworzyć kino domowe z prawdziwego zdarzenia.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Swarzędzu?  Z naszym salonem bez problemu skontaktujesz się poprzez adres mailowy: domega.swarzedz@oknoplast.com.pl lub pod numerem telefonu 61 651 54 54. W razie jakichkolwiek pytań, możesz odwiedzić nasz salon znajdujący się przy ul. Cieszkowskiego 92.
 4. Co charakteryzuje okna Koncept?  Te okna to przede wszystkim podkreślenie minimalizmu i prostoty. Okna Koncept są kompatybilne z drzwiami balkonowymi HST, co powala stworzyć bardzo ciekawe kompozycje przeszkleń. Dodatkową zaletą tych okien jest możliwość zastosowania aluminiowych nakładek na zewnętrzną część profili skrzydeł, słupków i ram. Właściwości izolacyjne pozwalają zastosować okno w domach pasywnych i energooszczędnych.
 5. O jakich porach salon Oknoplast w Swarzędzu jest otwarty?Nasz salon w Swarzędzu, znajdujący się przy ul. Cieszkowskiego 92, otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Zachęcamy do osobistych odwiedzin, nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje pytania odnośnie oferty Oknoplastu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów