Okna Szamotuły

Szamotuły - OKSystem Plus - Partner Premium
Poznańska 12 64500 Szamotuły
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: salon OKNOPLAST w Szamotułach. Publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania
 1. Jakie rodzaje okien znajdę w OKNOPLAST?  W naszej ofercie znajduje się kilka serii okien, m.in. „Pixel”, „Prolux” czy „Winergetic Premium”, czy „Winergetic Premium Passive”. Wszystkie posiadają swoje unikalne cechy antywłamaniowe i energooszczędne. Wszystko po to, abyś znalazł i dobrał taką propozycję, której najbardziej potrzebuje Twój dom. Przyjdź osobiście do naszego salonu w Szamotułach i zapytaj o unikalne cechy naszych okien!
 2. Czy w salonie w Szamotułach znajdę rolety, dzięki którym ocieplę swoje mieszkanie?  Zdecydowanie tak! W tej kwestii wiele do powiedzenia mają rolety „Luna”, wykonane z najwyższej jakości aluminium, co daje absolutną gwarancję wytrzymałości i odporności produktu. Ponadto, całością możesz sterować za pomocą panelu umieszczonego przy oknie lub dzięki pilotowi bezprzewodowemu. W OKNOPLAST dajemy Ci możliwość synchronizacji z systemem inteligentnego domu oraz wspieramy zasilanie energią słoneczną.
 3. Czy montaż produktów OKNOPLAST można przeprowadzić samodzielnie?  Istnieje taka możliwość, jednak musisz wiedzieć, że oferujemy również usługi montażowe. Od zawsze kierujemy się komfortem oraz bezpieczeństwem naszych Klientów, dlatego nasi specjaliści w każdym momencie są gotowi, aby dostarczyć do Twojego domu nasze okna, rolety lub drzwi tarasowe, montując je zgodnie z restrykcyjnymi wytycznymi. Nie musisz się martwić, z przyjemnością odpowiemy również na wszelkie pytania, rozwiewając raz na zawsze Twoje możliwości.
 4. Gdzie w Szamotułach mieści się salon OKNOPLAST?  Nasz salon mieści się w Szamotułach na ul. Poznańskiej 12. Możesz przyjechać osobiście, przeglądając nasze produkty na miejscu, lub zadzwonić pod numer: 515 520 003. Możesz być pewny, że odpowiemy na wszystkie pytania, dopasowując odpowiedni model drzwi, okien lub rolet zewnętrznych do Twojego domu, zdecydowanie poprawiając jego parametry bezpieczeństwa oraz izolacji cieplnej. Później nasi fachowcy zamontują je w Twoim domu.
 5. Czy produkty zakupione w salonie w Szamotułach podlegają gwarancji?  Tak. W OKNOPLAST stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów. Właśnie dlatego dajemy na nasze okna 7-letnią gwarancję oraz aż 10-letnią na wybrane komponenty.  Gwarancja ta obejmuje wszystkie elementy, z których zbudowana jest stolarka okienna. Naszą jakość potwierdza m.in. tytuł Teraz Polska – jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. Możesz być pewny, że współpraca z nami Ci się opłaci.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów