Okna Szczecin

Szczecin - Eko-Dom Stargard - Partner Premium
Letnia 12 70813 Szczecin
Więcej informacji
Szczecin - EKO-DOM - Partner Premium
ul. Andrzeja Struga 5 70777 SZCZECIN
Więcej informacji
Szczecin - EKO-DOM - Partner Premium
ul. Welecka 1/G 72002 Szczecin - Mierzyn
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Jeżeli planujesz wymienić okna w swoim domu czy mieszkaniu, powinieneś postawić na wysoką jakość oraz nowoczesną technologię. Tylko takie okna zapewnią Ci odpowiedni komfort mieszkania na lata. Jednak jak wybrać odpowiednią stolarkę okienną z tak wielu dostępnych na rynku wariantów? Z nami znajdziesz idealne okna do Twojego domu Na pomoc przychodzi Ci nasz wykwalifikowany zespół fachowców pracujących w salonie naszego partnera w Szczecinie. Tam zapoznasz się z najnowszymi katalogami Oknoplast oraz otrzymasz wycenę zakupu okien wraz z montażem. Możesz nas znaleźć w salonie przy ulicy Andrzeja Struga 5.
FAQ: Szczecin – oto najczęściej zadawane przez Was pytania odnośnie oferty Oknoplast.
 1. Czy moskitiery z Waszej oferty można dobrać kolorystycznie do okien?  Oczywiście, że tak, jednak pod warunkiem, że okna także pochodzą z naszego salonu. Moskitiery są świetnym sposobem na ograniczenie dostawania się do pomieszczenia owadów i niechcianych insektów. Sprawdzają się zwłaszcza latem i pod koniec jesieni, dlatego taka inwestycja z pewnością się opłaci. Moskitiery Oknoplastu dostępne są w kolorach drewnopodobnych, dzięki czemu świetnie dopasują się do kolorystyki okna.
 2. Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania względem drzwi tarasowych. W naszej ofercie znajdziesz drzwi tarasowe, które dają możliwość stworzenia naprawdę sporych przeszkleń przy tym samym eliminując trudności z przesuwaniem ciężkich drzwi. Decydując się na dużych rozmiarów drzwi tarasowe wpuścisz do pomieszczenia znacznie więcej światła, a co za tym idzie zmniejszą się koszty zużycia energii cieplnej (pomieszczenie nagrzeje się za dnia, a pod wieczór odda ciepło do domu). Drzwi HST i HST Premium dodatkowo można wyposażyć w okucie napędzane silnikiem, co w efekcie tworzy inteligentny system otwierania. Okucie w antywłamaniowej klasie RC2 zapewni dodatkową ochronę przed włamaniem. Niski próg balkonowy świetnie sprawdzi się przy rodzinach z dziećmi i osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.
 3. W jakie dodatkowe zabezpieczenia można wyposażyć drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium?  Drzwi zewnętrzne aluminiowe bez problemu możesz wyposażyć w kilka dodatków, które podniosą poziom bezpieczeństwa całej Twojej rodziny. Inwestując w okucia w klasie RC3 otrzymujesz gwarancję najwyższej ochrony przed włamaniem. Decydując się na antywłamaniowe wkładki do zamka, szyby antywłamaniowe i wielopunktowe zamki listwowe możesz być pewien, że Twojej rodzinie nic nie grozi. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć się przed włamaniem, możesz pomyśleć nad systemem automatycznego otwierania drzwi np. za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika Blue&Code, modułu Bluetooth i czytnika linii papilarnych.
 4. Czy Wasz salon w Szczecinie jest czynny w weekendy?  Nasz salon w Szczecinie, znajdujący się przy ul. Andrzeja Struga 5, jest otwarty w soboty od godziny 9:00 d 14:00 i zamknięty w niedziele. Jeżeli masz możliwość, możesz nas odwiedzić także od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów