Okna Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - ELITA - Partner Premium
ul. Sienkiewicza 107 39400 TARNOBRZEG
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Twoja stolarka okienna sama zaczyna prosić się o wymianę? Skrzydła nie domykają się od dawna, a rama wpuszcza zimne powietrze? Nie wiesz jak się do tego zabrać? U nas znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje problemy i dylematy. Nasi konsultanci pomogą Ci nie tylko wybrać właściwe okna, ale również wykonają wycenę zakupu wraz z montażem. Nie musisz tego robić za pośrednictwem telefonu, e-maila czy strony internetowej. Możesz odwiedzić salon naszego partnera handlowego, który znajduje się w Tarnobrzegu przy ulicy Sienkiewicza 107. Bez problemu kupisz okna Oknoplast w Tarnobrzegu Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oknach, które będą Ci służyły na lata, postaw na Oknoplast. W naszej szerokiej ofercie nowoczesnych modeli, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej słyszą pracownicy Oknoplastu w Tarnobrzegu
 1. Czy jest coś, co daje gwarancję trwałości Państwa okien?  Nasze okna powstają wyłącznie na bazie najwyższej jakości materiałów. Wierzymy w ich wysoką jakość, a potwierdzeniem tego jest stosunkowo niewielka ilość reklamacji, napływająca do naszych salonów. Co więcej, na każdy rodzaj okien i na każdy element tworzący je dajemy okres gwarancyjny, sięgający 7 lat.
 2. Czy okna zakupione w Tarnobrzegu, w salonie Oknoplast będą antywłamaniowe?  Musisz wiedzieć, że żadne z okien pojawiających się na rynku nie można nazwać w stu procentach antywłamaniowymi. Mogą one najwyżej zawierać elementy, które w mniejszym lub większym stopniu utrudnią potencjalnemu włamywaczowi dotarcie do środka. Takie są właśnie nasze okna. Ze stolarką od Oknoplast, będąc poza domem nie musisz martwić się o swój dorobek – z naszymi oknami chronimy go bardzo dobrze.
 3. Czy zakupione okna w Tarnobrzegu obejmuje gwarancja?Oczywiście! Wszystkie produkty, jakie kupisz w naszym salonie objęte są 7-letnim okresem gwarancyjnym, dlatego jeśli tylko masz z nimi jakieś problemy, niewynikające bezpośrednio z Twojej winy, przyjdź do nas – postaramy się pomóc.
 4. Czy moskitiery mogę kupić w zestawie z oknami?  Okien i dodatków okiennych nie sprzedajemy w zestawach. Możesz po prostu kupić je razem i w ten sposób stworzyć własny komplet. O czym możemy Cię w 100% zapewnić to to,że zakupiona moskitiera na pewno będzie pasować do zakupionej stolarki.
 5. Czy w przypadku zakupionych okien w Tarnobrzegu możliwe są odbarwienia?  Tworząc nasze okna staramy się o to, by cechował je jednolity kolor na całej ich powierzchni, dzięki czemu w grę nie wchodzą odbarwienia. Te pojawiają się tylko przy specjalnych rodzajach kolorystycznych, w których jest to zabieg celowy.
 6. Czy w Tarnobrzegu znajduje się jeden salon Oknoplast?  Tak, na tę chwilę współpracujemy wyłącznie z jednym partnerem handlowym w Tarnobrzegu. Nasz salon znajduje się przy ul. Sienkiewicza 107.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów