Okna Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - ELITA - Partner Premium
ul. Sienkiewicza 107 39400 TARNOBRZEG
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Twoja stolarka okienna sama zaczyna prosić się o wymianę? Skrzydła nie domykają się od dawna, a rama wpuszcza zimne powietrze? Nie wiesz jak się do tego zabrać? U nas znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje problemy i dylematy. Nasi konsultanci pomogą Ci nie tylko wybrać właściwe okna, ale również wykonają wycenę zakupu wraz z montażem. Nie musisz tego robić za pośrednictwem telefonu, e-maila czy strony internetowej. Możesz odwiedzić salon naszego partnera handlowego, który znajduje się w Tarnobrzegu przy ulicy Sienkiewicza 107. Bez problemu kupisz okna Oknoplast w Tarnobrzegu Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oknach, które będą Ci służyły na lata, postaw na Oknoplast. W naszej szerokiej ofercie nowoczesnych modeli, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej słyszą pracownicy Oknoplastu w Tarnobrzegu
 1. Czy jest coś, co daje gwarancję trwałości Państwa okien?  Nasze okna powstają wyłącznie na bazie najwyższej jakości materiałów. Wierzymy w ich wysoką jakość, a potwierdzeniem tego jest stosunkowo niewielka ilość reklamacji, napływająca do naszych salonów. Co więcej, na każdy rodzaj okien i na każdy element tworzący je dajemy okres gwarancyjny, sięgający 7 lat.
 2. Czy okna zakupione w Tarnobrzegu, w salonie Oknoplast będą antywłamaniowe?  Musisz wiedzieć, że żadne z okien pojawiających się na rynku nie można nazwać w stu procentach antywłamaniowymi. Mogą one najwyżej zawierać elementy, które w mniejszym lub większym stopniu utrudnią potencjalnemu włamywaczowi dotarcie do środka. Takie są właśnie nasze okna. Ze stolarką od Oknoplast, będąc poza domem nie musisz martwić się o swój dorobek – z naszymi oknami chronimy go bardzo dobrze.
 3. Czy zakupione okna w Tarnobrzegu obejmuje gwarancja?Oczywiście! Wszystkie produkty, jakie kupisz w naszym salonie objęte są 7-letnim okresem gwarancyjnym, dlatego jeśli tylko masz z nimi jakieś problemy, niewynikające bezpośrednio z Twojej winy, przyjdź do nas – postaramy się pomóc.
 4. Czy moskitiery mogę kupić w zestawie z oknami?  Okien i dodatków okiennych nie sprzedajemy w zestawach. Możesz po prostu kupić je razem i w ten sposób stworzyć własny komplet. O czym możemy Cię w 100% zapewnić to to,że zakupiona moskitiera na pewno będzie pasować do zakupionej stolarki.
 5. Czy w przypadku zakupionych okien w Tarnobrzegu możliwe są odbarwienia?  Tworząc nasze okna staramy się o to, by cechował je jednolity kolor na całej ich powierzchni, dzięki czemu w grę nie wchodzą odbarwienia. Te pojawiają się tylko przy specjalnych rodzajach kolorystycznych, w których jest to zabieg celowy.
 6. Czy w Tarnobrzegu znajduje się jeden salon Oknoplast?  Tak, na tę chwilę współpracujemy wyłącznie z jednym partnerem handlowym w Tarnobrzegu. Nasz salon znajduje się przy ul. Sienkiewicza 107.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów