Okna Tarnów

Tarnów - Mark - Partner Premium
Warsztatowa 2 33100 Tarnów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
W Twoim nowym mieszkaniu lub domu nadal brakuje okien, a ty nie wiesz jakie wybrać? Przejrzałeś już cały internet w poszukiwaniu tego odpowiedniego modelu, ale nadal czujesz się zagubiony? Potrzebujesz fachowego doradztwa oraz profesjonalnej pomocy? To trafiłeś wprost idealnie! Firma Oknoplast jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej, która jest ceniona w całej Europie, a teraz bez problemu kupisz ją w swoim mieście. Odwiedź już dziś salon naszego partnera handlowego w Tarnowie i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania. Gdzie znajdę okna Oknoplastu w Tarnowie? To bardzo proste wszystkie informacje na temat naszych partnerów znajdziesz w zakładce „Gdzie kupić”. Zapraszamy do naszych salonów. ul. Warsztatowa 2, 33-100 Tarnów
FAQ: Zestaw najczęściej zadawanych przez Was pytań w salonie Oknoplast w Tarnowie
 1. Czy w ofercie Oknoplastu w Tarnowie znajdę wyłącznie okna plastikowe?  Nie, nie tylko. Naszą ofertę tworzą zarówno okna plastikowe, PCV, jak i aluminiowe. Nie da się jednak ukryć, że okna plastikowe cieszą się największym uznaniem i zainteresowaniem. Przez to pewnie sądziłeś, że tylko takie znajdują się w naszym katalogu.
 2. Jakie produkty z Waszej oferty przeznaczone są do zabudowy pasywnej?  Domy pasywne są zdecydowanie bardziej wymagające pod względem zabudowania i przez to struktury produktów, które mogą tę budowę uzupełniać. Przewidzieliśmy to i dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi, okna i rolety, które spełniają wymagania domów pasywnych.
 3. Czy jeśli kupię okna w Tarnowie mogę prosić również o ich montaż?  Oczywiście! W naszym zespole znajdują się również specjaliści od montażu okien, dlatego jeśli interesuje Cię usługa tego rodzaju, powiedz o tym naszemu pracownikowi już przy zakupie okien. On poda Ci dokładny schemat działania i koszty, jakie będziesz zmuszony opłacić. Te wynikają przede wszystkim z odległości od naszego salonu do Twojego domu i rodzaju okien – czy są bardziej czy mniej wymagające w montażu.
 4. Jakie dodatki okienne znajdę w Waszej ofercie?  Na ofertę naszego sklepu składają się akcesoria takie jak klamki, moskitiery, nawiewniki, okucia i szprosy. Co więcej, w dziale dodatków znajdziesz również kilka rodzajów szyb, które możemy zamontować w zakupionych przez Ciebie oknach oraz drzwi przesuwne.
 5. Czy zakupione okna w Tarnowie uzupełnione są o dodatkowe uszczelki? Zależy mi na termoizolacji  Zapewnienie odpowiedniego poziomu ciepła w Twoim domu i ochrona przed jego „uciekaniem” jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów, dlatego możesz mieć pewność, że nasze okna uzupełniliśmy w odpowiednią ilość uszczelek, które zapewnią Twojemu domowi wysoki poziom termoizolacyjności. Zauważysz to już na pierwszych rachunkach za ogrzewanie. ul. Warsztatowa 2, 33-100 Tarnów mark.tarnow@oknoplast.com.pl

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów