Okna Tomaszów Lubelski

Tomaszów Lubelski - PRESTIGE - Partner Standard
ul. Rolnicza 1 22600 Tomaszów Lubelski
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Planujesz zakup okien w Tomaszowie Lubelskim? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania na temat naszej oferty
 1. Czy podczas zakupu okien w Tomaszowie Lubelskim dostanę kosztorys zakupu?  Jeśli interesuje Cię dokładniejszy dowód zakupu niż paragon lub faktura, powiedz o tym naszemu pracownikowi w salonie w Tomaszowie Lubelskim. On, za Twoją prośbą, przygotuje dokładny kosztorys, w którym uwzględni każdy z etapów dokonanych przez Ciebie zakupów.
 2. Czy kolor uszczelek ma znaczenie?  Temat koloru uszczelek i odzwierciedlenia tego w jakości był często poruszany na forach związanych z tematem stolarki okiennej. Przy produkcji naszych okien korzystamy z uszczelek w kolorze brązowym i szarym i te radzą sobie doskonale zarówno w pierwszym dniu użytkowania naszych okien przez Klientów, jak i lata po.
 3. Które drzwi tarasowe – HST czy PSK – sprawdzą się lepiej w nowoczesnym budownictwie?  Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie. Każdy dom bowiem ma własną specyfikację i własne wymagania dotyczące zarówno stolarki okiennej, jak i drzwi zewnętrznych i tarasowych. Radzimy, żebyś zapoznał się z opisami dostępnych w naszym salonie drzwi tarasowych i na ich podstawie zdecydował, które z nich sprawdzą się w połączeniu z Twoim domem.
 4. Czy w salonie w Tomaszowie Lubelskim znajdę rolety bezprzewodowe, sterowane za pomocą pilota?  Oczywiście! Nasze rolety podzieliliśmy na cztery rodzaje, ale każdy z nich ma dwa sposoby sterowania – przewodowe i bezprzewodowe. Pierwsze z nich odbywa się za pomocą przełącznika klawiszowego, montowanego na jednej ze ścian. Do drugiego typu służy system sterowania radiowego, typu otwartego, który umożliwia stworzenie rozbudowanej siedzi sterowania.
 5. Czy kilkanaście rodzajów kolorystycznych rolet znajdę tylko w przypadku rolet Sol Evolution?  Nie, nie tylko. Wersje kolorystyczne, które zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej dotyczą każdego rodzaju rolet – od Luna po Terra.
 6. Czy zakupione okna w Tomaszowie Lubelskim też objęte są gwarancją?  Oczywiście! 7-letni okres gwarancyjny obejmuje wszystkie okna, z każdego naszego salonu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów