Okna Toruń

Toruń - Terrum - Partner Premium
MAZOWIECKA 52/68 87100 Toruń
Więcej informacji
Toruń - 2M - Partner Standard
ul. Sienkiewicza 17 87100 TORUŃ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Toruń – oto najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplast.
 1. Czy w każdym z Waszych salonów w Toruniu znajdę te same produkty?  Tak, w tym przypadku nie ma znaczenia, do którego z naszych salonów się udasz. Zarówno w  jednym, jak i drugim znajdziesz tę samą ofertę produktową, a nasi doradcy i fachowcy dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje pytania.
 2. Jak uchronić się przed hałasem dobiegającym z zewnątrz?Mamy na to dwa rozwiązania: okna dźwiękoszczelne i rolety zewnętrzne. W przypadku pierwszej propozycji największą uwagę należy zwrócić na poziom dźwiękochłonności okna, w przypadku naszych okien jest to aż 36 dB, co pozwala uzyskać pomieszczenie cichsze i przyjemniejsze. W przypadku rolet zewnętrznych mamy do czynienia nie tylko z właściwościami dźwiękoszczelnymi, ale i termoizolacyjnymi, co świetnie sprawdzi się w każdym rodzaju domu.
 3. Czy w Toruniu znajduje się tylko jeden salon Oknoplastu?  Nie, w Toruniu znajdziesz dwa salony, które dodatkowo otwarte są w tych samych porach – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Salony nie są czynne w soboty, niedziele i dni świąteczne, dlatego warto mieć to na uwadze. Nasz salon znajdziesz przy ul. Sienkiewicza 17.
 4. Jakie systemy w drzwiach tarasowych znajdę w Waszej ofercie?  W naszej ofercie dostępne są drzwi tarasowe z systemem podnoszono-przesuwnym, odstawno-przesuwnym i uchylno-przesuwnym. Każdy z nich zapewnia bezawaryjne działanie drzwi, a tym samym lekkość uchylania i przesuwania nawet dużych przeszkleń.
 5. Czym charakteryzują się okna z Oknoplast?  Nasze okna to przede wszystkim trwałość i jakość – odsetek reklamacji jest znikomy, a długi okres gwarancyjny pozwala na sprawdzenie naszych produktów. Jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa  nasze okna oceniane są na jedne z najbezpieczniejszych dostępnych na rynku, dlatego mamy pewność, że cała Twoja rodzina może spać spokojnie. W kwestii termoizolacji nie mamy sobie równych, najnowocześniejsze technologie pozwalają nam tworzyć okna dla domów energooszczędnych i pasywnych, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczysz koszty zużycia energii cieplnej. Okna Oknoplast charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem i estetyką.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów