Okna Trzcianka

Trzcianka - PATER Paweł Reiter - Partner Premium
ul. Sikorskiego 45 64980 Trzcianka
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Podjęcie decyzji o wymianie stolarki okiennej nie jest łatwa. Nie jest to bowiem tania inwestycja, a do tego rzutuje ona na długie lata. W takich wypadkach staramy się wybrać możliwie najlepsze rozwiązanie, które oczywiście nie zrujnuje naszego budżetu. Jednak jak tu samemu wybrać okna, jeżeli nie ma się o tym dużego pojęcia? Względy estetyczne są niezwykle ważne, ale to nie one zapewnią odpowiedni komfort mieszkania. Jeżeli więc chcesz skorzystać z fachowej pomocy przy wyborze okien do Twojego domu lub mieszkania to zapraszamy do salonu naszego partnera w Trzciance. Gdzie znajdę okna Oknoplast w Trzciance? To żaden problem, możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony, wyszukiwarki internetowej lub po prostu udając się na ulicę Sikorskiego 45.
FAQ: W Trzciance takie pytania zadawaliście nam najchętniej
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplast w Trzciance?  Z naszym salonem możesz skontaktować się na kilka sposobów: poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 67 216 63 08 lub pisząc na adres e-mail: pater.trzcianka@oknoplast.com.pl. Jeżeli wolisz kontakt osobisty, zachęcamy do odwiedzin naszego salonu osobiście, przy ul. Sikorskiego 45.
 2. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Sol Evolution?Rolety zewnętrzne Sol Evolution zostały stworzone z myślą o komforcie domowników. Zimą zapewniają świetną termoizolację od minusowych temperatur panujących na zewnątrz, a tym samym pozwalają obniżyć koszty energii cieplnej. Latem natomiast pozwalają uniknąć przegrzania domu i zapewniają cień. Te rolety świetnie sprawdzą się nie tylko w budynkach już istniejących, ale i takich, które są remontowane lub modernizowane, albo stawiane od podstaw.
 3. Czy Wasz salon w Trzciance jest czynny w weekendy?  Niestety, nasz salon nie jest czynny w soboty i niedziele oraz święta. W takim przypadku możemy Cię zaprosić do odwiedzin naszego salonu (ul. Sikorskiego 45) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Dołożymy wszelkich starań, by Twoja wizyta była udana.
 4. Gdzie warto zastosować szyby ornamentowe?  Taki rodzaj szyb świetnie sprawdzi się np. w drzwiach do sypialni, ponieważ do wnętrza dostarczy się odrobinę światła, a matowość szyby zapewni domownikom nieco więcej intymności. Dodatkowo, takie szyby dostępne są w wersji dźwiękochłonnej, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Szyby ornamentowe dobrze sprawdzają się w łazience, co pozwala na zachowanie prywatności. Do wyboru masz kilka różnych rodzajów szyb: całkowicie matowe, ze zdobieniami, geometrycznymi kształtami i w odcieniu brązu. Wybór należy do Ciebie.
 5. W jaki sposób działa szyba hartowana?  Szyba hartowana to nic innego, jak szkło o zwiększonej odporności. W przypadku rozbicia rozpada się na tysiące mniejszych, tępych kawałków, które nie są w stanie zranić skóry. Takie szyby warto zastosować m.in. w pokojach dziecięcych i miejscach, gdzie ryzyko stłuczenia jest naprawdę wysokie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów