Okna Trzebinia

Trzebinia - Olmar - Partner Premium
ul. Kościuszki 45c 32540 Trzebinia
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Od dawna szukasz odpowiedniej stolarki okiennej i nadal nie wiesz na jaką się zdecydować? W internecie nie znalazłeś żadnych istotnych informacji, a większość z nich jest niezrozumiała? Jesteś już zmęczony i chciałbyś by ktoś pomógł podjąć Ci najlepszą decyzję? To lepiej trafić nie mogłeś, Oknoplast specjalnie z myślą o swoich klientach uruchomił sieć salonów partnerskich w całej Polsce. Czy mogę kupić okna Oknoplast w Trzebini? Tak! I to bez problemu, salon naszego partnera handlowego znajduje się przy ul. Kościuszki 45C. Tam uzyskasz profesjonalnych pomoc od doświadczonych sprzedawców, którzy także zaproponują Ci najlepszą firmę montażową oraz wykonają kosztorys.
FAQ: Trzebinia – oto najczęściej zadawane przez Was pytania odnośnie oferty Oknoplast.
 1. Z tego co wiem, w Trzebini są dwa salony Oknoplast. Czy godziny otwarcia różnią się w tych dwóch punktach?  Nie, godziny otwarcia zarówno w salonie przy ul. Kościuszki 45c są takie same, tzn. salony otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, oraz w soboty od godziny 8:00 do 13:00. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście, w tych dwóch miejscach, lub przez stronę internetową.
 2. Co zrobić, gdy mieszka się przy naprawdę ruchliwej ulicy, a hałas jest nie do zniesienia?  W takiej sytuacji warto zainwestować w okna dźwiękoszczelne dostępne w naszej ofercie. Im wyższa wartość współczynnika określającego dźwiękoszczelność (Rw), tym większa ochrona przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Na ten współczynnik duży wpływ ma konstrukcja profilu okna i jego wymiary, szczelność i izolacyjność akustyczna. Dodatkową ochronę przed hałasem (zwłaszcza w nocy) mogą zapewnić rolety zewnętrzne, które charakteryzują się nie tylko właściwościami dźwiękochłonnymi, ale i termoizolacyjnymi.
 3. Czy drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium dobrze sprawdzą się w domach energooszczędnych?  Oczywiście, drzwi zewnętrzne aluminiowe to jeden z najlepszych wyborów, jeżeli chodzi o wyposażenie energooszczędne. Grubość drzwi ALUHAUS dochodzi do 90 mm, a ich panel zbudowany jest z dwóch 3-milimetrowych blach wykonanych z aluminium. Przestrzeń pomiędzy blachami wypełniona jest materiałem o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Takie drzwi zewnętrzne świetnie sprawdzą się w każdym stylu architektonicznym.
 4. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem przy ul. Puszkina 5, w Trzebini?  Z tym salonem bez problemu skontaktujesz się pod numerami telefonów: 32 611 03 65 lub 602 454 488. Możesz także napisać maila na adres: olmar@oknoplast.com.pl.
 5. Czym są zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus?  Taki rodzaj zaczepów podnosi poziom bezpieczeństwa wszystkich domowników. Są one montowane do stalowego zbrojenia, co w znaczny sposób utrudnia włamywaczowi dostanie się do środka.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów