Tychy – BRAMOTECHNIKA – Partner Handlowy

ul. Sienkiewicza 33
43-100 Tychy

tel.: 572 203 205
e-mail: bramotechnika@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

FAQ: W Tychach właśnie takie pytania odnośnie oferty Oknoplastu zadawaliście nam najchętniej
1. Czym charakteryzuje się klamka dESIGN+?Klamka dESIGN+ została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach i zaprojektowana podczas współpracy ze studiem projektowym KISKA. Klamka jest niezwykle wytrzymała i wygodna. Jej nowoczesny, nieco dłuższy uchwyt pozwala swobodnie zmieniać położenie skrzydła okna. Klamka dESIGN+ dostępna jest w kilku wyjątkowych wariantach kolorystycznych: biały, brązowy, srebrny, grafitowy, jasnozłoty i ciemnozłoty. Aby podnieść bezpieczeństwo całej rodziny możesz taką klamkę dodatkowo wyposażyć w klucz, co uchroni domowników przed nieproszonymi gośćmi.
2. Czy Wasze rolety zewnętrzne można zastosować także przy istniejących już budynkach?Tak, nasze rolety zewnętrzne (Luna, Sol Evolution, Sol, Terra) z powodzeniem zamontujesz także w istniejących już budynkach. Takie ułatwienie z pewnością docenią osoby, które podjęły się generalnego remontu domu i szukają jak najprostszych rozwiązań.
3. Gdzie w Tychach znajdę salon Oknoplast?Nasz salon znajdziesz w Tycach. W razie jakichkolwiek trudności ze znalezieniem naszej lokalizacji polecamy zapoznać się z zakładką „Gdzie kupić?”, a następnie do przejścia w opcję „Jak dojechać”, która przekieruje Cię do strony z mapą i wyznaczy dokładną trasę dojazdu. nasz salon znajduje się przy ul. Sienkiewicza 33 w Tychach
4. Czy duże przeszklenia zawsze muszą wiązać się z wysokimi rachunkami?Większe przeszklenia zapewniają więcej światła słonecznego w pomieszczeniu, co dodatkowo je nagrzewa, a tym samym pozwala ograniczyć koszty zużycia energii cieplnej. Sporych rozmiarów przeszklenia zaleca się stosować od strony południowej, wówczas nawet zimą pomieszczenia nagrzeją się i nie spowodują wzrostu rachunku za ogrzewanie. W drzwiach tarasowych szczególnie polecane jest zastosowanie zintegrowanych uszczelek.
5. O jakich porach salon Oknoplast w Tychach jest czynny?Salon Oknoplastu w Tychach. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie i znalezienie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wciągu tygodnia jest czynny od 8:00 do 16:00, a w soboty od 9:00 do 13:00