Okna Tychy

Tychy - Bramotechnika - Partner Premium
SIENKIEWICZA 33 43100 Tychy
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: W Tychach właśnie takie pytania odnośnie oferty Oknoplastu zadawaliście nam najchętniej
 1. Czym charakteryzuje się klamka dESIGN+?  Klamka dESIGN+ została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach i zaprojektowana podczas współpracy ze studiem projektowym KISKA. Klamka jest niezwykle wytrzymała i wygodna. Jej nowoczesny, nieco dłuższy uchwyt pozwala swobodnie zmieniać położenie skrzydła okna. Klamka dESIGN+ dostępna jest w kilku wyjątkowych wariantach kolorystycznych: biały, brązowy, srebrny, grafitowy, jasnozłoty i ciemnozłoty. Aby podnieść bezpieczeństwo całej rodziny możesz taką klamkę dodatkowo wyposażyć w klucz, co uchroni domowników przed nieproszonymi gośćmi.
 2. Czy Wasze rolety zewnętrzne można zastosować także przy istniejących już budynkach?  Tak, nasze rolety zewnętrzne (Luna, Sol Evolution, Sol, Terra) z powodzeniem zamontujesz także w istniejących już budynkach. Takie ułatwienie z pewnością docenią osoby, które podjęły się generalnego remontu domu i szukają jak najprostszych rozwiązań.
 3. Gdzie w Tychach znajdę salon Oknoplast?  Nasz salon znajdziesz w Tycach. W razie jakichkolwiek trudności ze znalezieniem naszej lokalizacji polecamy zapoznać się z zakładką „Gdzie kupić?”, a następnie do przejścia w opcję „Jak dojechać”, która przekieruje Cię do strony z mapą i wyznaczy dokładną trasę dojazdu. nasz salon znajduje się przy ul. Sienkiewicza 33 w Tychach
 4. Czy duże przeszklenia zawsze muszą wiązać się z wysokimi rachunkami?  Większe przeszklenia zapewniają więcej światła słonecznego w pomieszczeniu, co dodatkowo je nagrzewa, a tym samym pozwala ograniczyć koszty zużycia energii cieplnej. Sporych rozmiarów przeszklenia zaleca się stosować od strony południowej, wówczas nawet zimą pomieszczenia nagrzeją się i nie spowodują wzrostu rachunku za ogrzewanie. W drzwiach tarasowych szczególnie polecane jest zastosowanie zintegrowanych uszczelek.
 5. O jakich porach salon Oknoplast w Tychach jest czynny?  Salon Oknoplastu w Tychach. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie i znalezienie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wciągu tygodnia jest czynny od 8:00 do 16:00, a w soboty od 9:00 do 13:00

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów