Okna Wadowice

Wadowice - TMT - Partner Premium
ul. Lwowska 89 34100 WADOWICE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Planujesz zakup okien w Wadowicach? Przeczytaj, zanim odwiedzisz salon Oknoplast.
 1. Zależy mi na stylowej stolarce. Które z rodzajów okien skupione są przede wszystkim na designie?  Jeśli jesteś zwolennikiem niepowtarzalnego wzoru, a przy zakupie okien zwracasz także uwagę właśnie na ich wygląd, powinieneś zainteresować się stolarką z serii Pixel. To w niej stworzyliśmy innowacyjny, jeszcze smuklejszy profil pozbawiony zaokrągleń i zwiększyliśmy powierzchnię szyb, dzięki czemu do wnętrza domu wpada większa ilość światła.
 2. Potrzebuję drzwi służących jako wyjście do ogrodu, nie na taras. Czy znajdę takie w salonie w Wadowicach?  Oczywiście. Jeśli poszukujesz drzwi do wyjścia na ogród, powinieneś zwrócić uwagę na drzwi tarasowe PSK Atrium. Wyposażyliśmy je w udoskonalony system odstawno-przesuwny, a rozpiętość skrzydeł zwiększyliśmy aż do 1,6 m, dzięki czemu wyjście do ogrodu będzie nie tylko wygodne, ale i bezpieczne.
 3. Czy Oknoplast współpracuje z inną marką przy tworzeniu okien?  Tworzeniem i sprzedażą okien zajmujemy się w stu procentach samodzielnie, ale w przypadku drzwi zewnętrznych działamy już z naszą marką Aluhaus. To w ich, a więc i naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi zewnętrznych, cechujących się najwyższą jakością wykonania i wzornictwem zgodnym z najnowocześniejszymi trendami.
 4. Czy w salonie Oknoplastu w Wadowicach znajdę wyłącznie okna plastikowe?  Oczywiście, że nie! Nasza oferta jest znacznie bogatsza, dzięki czemu znajdziesz zarówno okna plastikowe, jak i aluminiowe, a każde z nich podzielone na rodzaje, różniące się między sobą zastosowanymi parametrami i designem. I co najważniejsze, sprawdzające się w różnych rodzajach zabudowań – od domów tradycyjnych po pasywne.
 5. W jakim miejscu znajdę Wasz salon w Wadowicach?  Salonu naszego partnera handlowego szukaj przy ul. Lwowskiej 89.
 6. Które z Waszych sprzedawanych okien w Wadowicach zapewnią mi najlepszą termoizolację?  Jeśli interesuje Cię przede wszystkim ochrona termoizolacyjna, warto, żebyś zapoznał się z oknami Winergetic Premium. To w nich zastosowaliśmy materiał o najlepszych właściwościach termicznych na świecie – aerożel, dzięki któremu ciepło Twojego domu nie „ucieknie”, a Ty odczujesz korzystną różnicę już na pierwszym od zamontowaniu okien rachunku za ogrzewanie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów