Wałbrzych – DW – Partner Handlowy

ul. Andersa 105
58-304 Wałbrzych

tel. 74 843 99 66
e-mail: dw@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

FAQ: Takie pytania zadajecie na temat oferty Oknoplastu w Wałbrzychu


1. Jak wybrać najlepsze okna w Wałbrzychu? Najlepsze rozwiązanie? Odwiedź nasz salon, a nasi zawodowi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, sami zadadzą kilka i na podstawie odpowiedzi zaproponują Ci okna, które spełnią zarówno Twoje oczekiwania, jak i potrzeby Twojego domu. A jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nas odwiedzić, zerknij na naszą stronę internetową – tam umieściliśmy szereg pomysłów i realizacji, które mogą Cię zainspirować.
2. Czy w salonie w Wałbrzychu mogę zamówić też montaż okien? Oczywiście. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników. Z chęcią zamontujemy zakupione przez Ciebie okna, i gwarantujemy, że zrobimy to z największą dbałością o nawet najmniejszy detal, z użyciem wyłącznie przeznaczonych do tego, profesjonalnych narzędzi i materiałów. Wiesz, że tylko prawidłowo przeprowadzony montaż może być gwarancją wygody i bezpieczeństwa, wynikających z zakupu nowych okien?
3. W jakich godzinach mogę odwiedzić Państwa salon okien w Wałbrzychu? Godziny otwarcia uzależnione są i różnią się między poszczególnymi punktami handlowymi, dlatego podpowiadamy, żebyś zerknął na stronę konkretnego partnera i tam poszukał informacji.
4. Czy w przypadku rolet też istnieje ciepły montaż? Oczywiście. Przede wszystkim w naszych roletach z serii Luna. Ciepły montaż w tym przypadku polega na możliwości zamontowania rolet na profilach poszerzających ramę okienną. W ten sposób rolety jeszcze lepiej chronią dom przed stratami cieplnymi i w drugą stronę – przed zbyt dużą ilością światła dobiegającego do wewnątrz domu, czyli inaczej przed przegrzaniem.
5. Czy przy zakupie okien w Wałbrzychu mogę poprosić także o dodatki? Oczywiście. W ofercie Oknoplastu znajdziesz szereg akcesoriów okiennych, w tym szprosy, nawiewniki, okucia, klamki, moskitiery i uszczelki. Każde z nich w 100% kompatybilne ze wszystkimi rodzajami okien z naszego katalogu.
6. Czy przy zakupie okien w Wałbrzychu mogę prosić o wypisanie faktury? Oczywiście. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników, odpowiedzialnego za realizację Twoich zakupów.