Okna Wałbrzych

Wałbrzych - BB-OKNA - Partner Standard
Generała Andersa 105 58304 Wałbrzych
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Takie pytania zadajecie na temat oferty Oknoplastu w Wałbrzychu
 1. Jak wybrać najlepsze okna w Wałbrzychu?  Najlepsze rozwiązanie? Odwiedź nasz salon, a nasi zawodowi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, sami zadadzą kilka i na podstawie odpowiedzi zaproponują Ci okna, które spełnią zarówno Twoje oczekiwania, jak i potrzeby Twojego domu. A jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nas odwiedzić, zerknij na naszą stronę internetową – tam umieściliśmy szereg pomysłów i realizacji, które mogą Cię zainspirować.
 2. Czy w salonie w Wałbrzychu mogę zamówić też montaż okien?  Oczywiście. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników. Z chęcią zamontujemy zakupione przez Ciebie okna, i gwarantujemy, że zrobimy to z największą dbałością o nawet najmniejszy detal, z użyciem wyłącznie przeznaczonych do tego, profesjonalnych narzędzi i materiałów. Wiesz, że tylko prawidłowo przeprowadzony montaż może być gwarancją wygody i bezpieczeństwa, wynikających z zakupu nowych okien?
 3. W jakich godzinach mogę odwiedzić Państwa salon okien w Wałbrzychu?  Godziny otwarcia uzależnione są i różnią się między poszczególnymi punktami handlowymi, dlatego podpowiadamy, żebyś zerknął na stronę konkretnego partnera i tam poszukał informacji.
 4. Czy w przypadku rolet też istnieje ciepły montaż?  Oczywiście. Przede wszystkim w naszych roletach z serii Luna. Ciepły montaż w tym przypadku polega na możliwości zamontowania rolet na profilach poszerzających ramę okienną. W ten sposób rolety jeszcze lepiej chronią dom przed stratami cieplnymi i w drugą stronę – przed zbyt dużą ilością światła dobiegającego do wewnątrz domu, czyli inaczej przed przegrzaniem.
 5. Czy przy zakupie okien w Wałbrzychu mogę poprosić także o dodatki?  Oczywiście. W ofercie Oknoplastu znajdziesz szereg akcesoriów okiennych, w tym szprosy, nawiewniki, okucia, klamki, moskitiery i uszczelki. Każde z nich w 100% kompatybilne ze wszystkimi rodzajami okien z naszego katalogu.
 6. Czy przy zakupie okien w Wałbrzychu mogę prosić o wypisanie faktury?  Oczywiście. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników, odpowiedzialnego za realizację Twoich zakupów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów