Okna Warszawa

Warszawa - Locuss - Partner Premium
Płowiecka 42 04501 Warszawa
Więcej informacji
Warszawa - DAWIX - Partner Premium
ul. Radzymińska 109 03562 WARSZAWA
Więcej informacji
Warszawa - APRUM - Partner Premium
ul. Sezamkowa 2 05090 Warszawa-Janki
Więcej informacji
Warszawa - DAWIX - Partner Premium
ul. MODLIŃSKA 95 03044 WARSZAWA
Więcej informacji
Warszawa - IMMER BESSER - Partner Premium
Bartycka 26 lok.45 00716 WARSZAWA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Częste pytania o ofertę Oknoplast w Warszawie
 1. Czy kupię wasze okna w Warszawie? Tak, wystarczy, że odwiedzisz salon jednego z naszych partnerów handlowych. Tam będziesz mógł zapoznać się z najnowszą ofertą firmy Oknoplast.
 2. Czy z salonów partnerskich mogą korzystać tylko osoby posiadające działalność gospodarczą? Nie, firma Oknoplast chcąc wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich swoich klientów uruchomiła sieć salonów partnerskich w wielu miastach w Polsce. Mogą z nich korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.
 3. Jak najszybciej znaleźć salony oferujące okna w Warszawie?Najłatwiej zrobić to za pośrednictwem strony firmowej Oknoplast. Wystarczy wejść w zakładkę „Gdzie Kupić?” i wybrać swoją miejscowość z mapy lub z alfabetycznej listy. Chcąc ułatwić zadanie w poszukiwaniu najlepszego salonu partnerskiego podzieliśmy je na premium oraz na zwykłe.
 4. Gdzie znajdę szczegółowe informacje na temat wybranego salonu?  Jeżeli znajdujesz się w zakładce „Gdzie Kupić” wystarczy kliknąć w nazwę wybranego partnera, a następnie w przycisk „Zobacz więcej”. Tam poznasz godziny pracy danego sklepu, a także dane kontaktowe do konkretnego punktu.
 5. Czy muszę samodzielnie pomierzyć okna przed wizytą w salonie? Nie, dokonuję tego ekipa montażowa już po złożeniu zamówienia. W naszym salonie uzyskasz kompleksową pomoc przy wyborze stolarki okiennej, dodatkowo nasi konsultanci wykonają dla Ciebie kosztorys oraz zaproponują usługi firmy montażowej.
 6. Czy we wszystkich salonach znajdę pełną ofertę produktów?Wszystkie nasze salony partnerskie posiadają ekspozytory z produktami oferowanymi przez Oknoplast. Natomiast co do szczegółowej dostępności konkretnych modeli okien oraz drzwi należy skontaktować się z wybranym przedstawicielem.
 7. Czy wszystkie salony partnerskie otwarte są w tych samych godzinach?  Nie, to kwestia indywidualna, zależna od szefa każdego punktu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia, znajdziesz na stronie danego salonu partnerskiego.
 8. Chcę wyposażyć swoje zakupione w Warszawie okna w rolety. Na którym etapie montażu powinienem się za to zabrać?Rolety możesz zamontować w swoich oknach w dowolnym momencie. Nie musisz robić tego tuż po zamontowaniu okien. Pamiętaj, że rolety to jednak dodatek, nie element podstawowy, więc i jego obecność zależy od Ciebie. Nie stanie się nic złego, kiedy zrobisz to później. Jednak kluczem do sukcesywnego zamontowania rolet są umiejętności. Jeśli nie czujesz się na siłach, by to zrobić, poproś o pomoc specjalistę.
 9. Gdzie mogę zdobyć kartę gwarancji?  Karty gwarancyjne, będące dowodem przyznanej przez nas, 7-letniej gwarancji na zakupione produkty, możesz odebrać w naszych punktach sprzedaży, między innymi w naszym salonie w Warszawie.
 10. Na szybkie zakupionych przeze mnie niedawno okien w Warszawie nadmiernie zbiera się woda. Czego to jest wina?Chodzi tutaj o zjawisko parowania. Główną przyczyną jest spadek temperatury na zewnątrz i idąca za tym kondensacja powietrza wewnątrz. Jak to zniwelować? Wystarczy, że poprawisz jakość wentylacji w swoim domu i zamontujesz dodatkowe źródło ciepła tuż pod oknem.
 11. Ile salonów Oknoplast znajdę w Warszawie?  Na tę chwilę dysponujemy dziewięcioma salonami na terenie Warszawy, z czego sześć może poszczycić się ofertą Premium. Więcej informacji, takich jak adres, telefon kontaktowy i adres e-mail znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Gdzie kupić?”, po wybraniu konkretnego miasta.
 12. Które z okien w Warszawie, zakupionych w Waszym salonie uchronią mój dom przed utratą ciepła?  W tym najlepiej sprawdzają się nasze okna z serii Winergetic Premium, w których zamontowaliśmy dodatkowe uszczelki, unowocześnione pakiety szybowe, a profil stworzyliśmy według zaokrąglonego od zewnętrznej strony kształtu. W ten sposób okna te chronią dom przed zbędną utratą ciepła, ale także irytującym hałasem dobiegającym z zewnątrz.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów