Okna Węgrów

Węgrów - MINPLAST - Partner Standard
ul. Traugutta 5 07100 Węgrów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Takie pytania w Węgrowie zadawaliście nam najczęściej
 1. W jakich pomieszczeniach najlepiej zastosować okno przesuwne?  Taki rodzaj okna poleca się zamontować w pomieszczeniach, gdzie otwarcie skrzydła na oścież powoduje większe problemy np. w kuchni, gdzie ważny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni. Skrzydła przesuwnego okna poruszają się na szynach, dzięki czemu została wyeliminowana konieczność otwierania ich na oścież. Takie rozwiązanie umożliwia wywietrzenie pomieszczenia bez zdejmowania przedmiotów z parapetu.
 2. Gdzie warto zastosować okna antywłamaniowe?  Taki rodzaj okien poleca się szczególnie w domach wolnostojących, niskich piętrach budynków i mieszkaniach na parterze, gdzie ryzyko włamania jest znacznie większe, niż w innych przypadkach. W takim przypadku można zastosować klamkę z kluczem, wkładkę antywłamaniową lub antyrozwierceniową. Dla większej ochrony przed włamaniem poleca się także zamontowanie okuć wyposażonych w zaczepy antywyważeniowe lub montaż szyb wzmocnionych folią.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Węgrowie?  Z naszym salonem w Węgrowie możesz skontaktować się poprzez osobiste odwiedziny (ul. Traugutta 5) lub kontakt telefoniczny pod numerem 25 792 27 92. Jeśli wolisz kontakt drogą mailową, napisz na adres miniplast@oknoplast.com.pl.
 4. Czy drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium są dostępne w jakichś wariantach kolorystycznych?  Oczywiście, nasze drzwi dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Do wyboru masz kolory palety RAL, kolory drewnopodobne i strukturalne, dzięki czemu drzwi idealne dopasują się do każdego stylu architektonicznego. Dodatkowo, kolory drewnopodobne posiadają zarysowane słoje drewna, co podkreśla ich elegancję i wyjątkowy charakter.
 5. W jakich porach Wasz salon w Węgrowie jest czynny?  Nasz salon (ul. Traugutta 5) jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście lub poprzez stronę internetową.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów