Okna Wejherowo

Wejherowo - KD CENTRUM OKIENNE - Partner Premium
ul. Ofiar Piaśnicy 1 a 84200 WEJHEROWO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Wejherowo – najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplastu
 1. Jak określić, czy moje okna nadają się do wymiany?  Jeżeli będąc w pobliżu okna wyczuwasz nieprzyjemny strumień zimnego powietrza to powinieneś dokładniej przyjrzeć się funkcjonalności okna. Nieszczelność może doprowadzić do wysokich kosztów związanych z ogrzewaniem pomieszczenia. Wymiany okien można dokonać z powodu nieszczelności, niskiej ochrony przed dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz oraz przestarzałemu designowi.
 2. Co jest zawarte w pakiecie „komfort i funkcjonalność”?  W tym pakiecie znajdziesz Win Click, czyli uchwyt montowany na drzwiach balkonowych, który umożliwia zatrzaśnięcie ich od zewnątrz. Innym elementem wchodzącym w skład tego pakietu są moskitiery, które chronią domowników przed wlatującymi insektami, zwłaszcza letnią porą. Zastosowanie przesuwnego okna może okazać się świetnym rozwiązaniem np. w kuchni, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Winstep wykonany z PVC lub aluminium znacznie ułatwia poruszanie się pomiędzy balkonem/tarasem a mieszkaniem.
 3. Czym charakteryzują się rolety zewnętrzne z Waszej oferty?Nasze rolety zewnętrzne to przede wszystkim znaczna redukcja hałasu i zabezpieczenie wnętrza przed nadmiernym przegrzaniem w lato. Rolety bez problemu dopasują się do okien z naszej oferty, a także do elewacji budynku. Wyposażenie rolet w specjalne wieszaki blokujące zapewni dodatkową ochronę przed włamaniem. Szeroki wybór koloru lamelek gwarantuje dopasowanie się rolet nie tylko do okien, ale i do całej elewacji budynku.
 4. Czy Wasz salon w Wejherowie jest czynny w weekendy?  Nasz salon w Wejherowie, znajdujący się przy ul. Ofiar Piaśnicy 1A jest czynny w soboty od godziny 9:00 do 13:00, niestety salon nie jest otwarty w niedziele. Zachęcamy także do odwiedzin naszego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:30.
 5. Czy w Waszym salonie w Wejherowie znajdę te same produkty, które są na stronie internetowej?  Tak, dokładamy wszelkich starań, by oferta stacjonarna pokrywała się z ofertą internetową. Odwiedź nasz salon osobiście, przy ul. Ofiar Piaśnicy 1A i przekonaj się co mamy do zaoferowania.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów