Okna Włocławek

Włocławek - PATIO WŁOCŁAWEK - Partner Premium
OKRZEI 54 87800 WŁOCŁAWEK
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Oknoplast we Włocławku
 1. Gdzie znajdę salon Oknoplast we Włocławku?  Nasz salon rolet, drzwi i okien we Włocławku znajdziesz przy ul. Okrzei 54. Zwracamy uwagę, że jest to salon Premium!
 2. Czy montaż przeprowadzacie wyłącznie przy zakupie okien we Włocławku?  Usługi montażu są nieprzerwanie wpisane w ofertę naszego salonu, dlatego za Twoją prośbą zamontujemy zakupione przez Ciebie okna – we Włocławku lub każdym innym mieście, w którym znajdziesz nasz punkt handlowy. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z pracowników naszego salonu, podasz mu dokładny adres, a zjawimy się tak szybko, jak to możliwe – z profesjonalnym sprzętem i pełni zapału.
 3. Czy w salonie Oknoplast mogę kupić nowe klamki do okien?W naszej ofercie znajdziesz szereg nowoczesnych, dopasowanych do okien i drzwi dodatków, które nie tylko spotęgują ich piękno, ale dodadzą również coś od siebie. W naszej ofercie znajdziesz klamki – w różnych kolorach i wyprofilowane dla większej wygody korzystania z wcześniej zakupionych okien.
 4. Czy w Waszym salonie znajdę okna we Włocławku, które będą skupione przede wszystkim na designie?  Tak. Takimi oknami są okna Pixel, których udoskonalona konstrukcja zawiera bardziej smukłą, wąską ramę pozbawioną zaokrągleń, bardzo duże przeszklenia, a całość nabiera wyrazistości dzięki wąskiemu słupkowi i symetrycznym, wyprofilowanym klamkom. Są odpowiedzią zarówno na stale zmieniające się trendy, jak i stale rosnące oczekiwania naszych Klientów.
 5. Czy przy zakupie okien we Włocławku dostanę kosztorys?  O dokładny kosztorys poproś pracownika, który będzie obsługiwał Twoje zamówienie. To dla nas żaden problem. Przedstawimy dokładne ceny wszystkich produktów do Twojego wglądu, a za Twoją prośbą nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszych okien, drzwi, rolet lub dodatków.
 6. Czy drzwi tarasowe Oknoplast oferują również małe przestrzenie?  Dla większej wygody naszych Klientów podzieliliśmy drzwi tarasowe na cztery rodzaje, spośród których każdy różni się nie tylko designem, ale przede wszystkim innymi rozmiarami oferowanego wyjścia. W HST Premium to aż 6,5 m, w HST 2,9 m, a w PSK i PSK-Z 1,6 m.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów