Okna Włodawa

Włodawa - PIXEL HOME - Partner Standard
ul. Czworobok 10/14 22200 Włodawa
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawaliście nam we Włodawie
 1. Co charakteryzuje szyby ornamentowe i gdzie warto je zastosować?  Szyby ornamentowe w dużej mierze wykorzystuje się w drzwiach prowadzących do łazienki lub sypialni, a nawet w drzwiach wejściowych. Zastosowanie dodatkowych właściwości termoizolacyjnych pozwala ograniczyć straty ciepła. Istnieje możliwość wykonania szyb w wersji dźwiękochłonnej, co jeszcze lepiej sprawdzi się np. w sypialni, gdzie potrzebna jest intymność i prywatność.
 2. Skąd wiedzieć, że już najwyższy czas wymienić okna?  Można to stwierdzić bez używania specjalistycznego sprzętu. Zauważyłeś, że rachunki za energię wzrosły? Może to być spowodowane całkowitym rozszczelnieniem się okna, które prowadzi do wyziębienia pomieszczenia. Inwestycja w nowe okna zwróci się szybciej, a koszty energii cieplnej znacznie się obniżą.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem we Włodawie?  Możesz odwiedzić nas osobiście w salonie znajdującym się przy ul. Czworobok 14/10 lub napisać maila na adres pixelhome@oknoplast.com.pl. Jeżeli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer 69 537 87 81 lub 50 477 56 07. Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie wyboru drzwi, okien i dodatków.
 4. Jakie są zalety zastosowania stolarki aluminiowej?  Głównymi zaletami stolarki aluminiowej jest lekkość materiału i łatwość w montażu. Takie rozwiązanie gwarantuje wiatro- i wodoszczelność. Dużą uwagę zwracamy także na design sam w sobie, dlatego nasza stolarkę aluminiową bez problemu dopasujesz do niemal każdego stylu architektonicznego. Produkty wykonane z aluminium charakteryzują się wysoką termoizolacyjnością, która świetnie sprawdza się zwłaszcza w domach energooszczędnych i pasywnych.
 5. Czy drzwi zewnętrzne z PVC można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia przed włamaniem?  Oczywiście! W naszej ofercie znajdziesz szereg zabezpieczeń, które podniosą komfort i bezpieczeństwo całej rodziny. Do wyboru masz m.in. zasuwnice, których zadaniem jest ryglowanie drzwi w trzech miejscach jednocześnie, co nie pozwoli włamywaczowi dostać się do środka.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów