Okna Wolbrom

Wolbrom - DELFIN - Partner Standard
ul. Piłsudskiego 20 32340 WOLBROM
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Wolbrom - oto najchętniej zadawane przez Was pytania odnośnie oferty Oknoplast.
 1. Czym jest Twin Fit?  Twin Fit to okucie, które umożliwia jednoczesne uchylanie dwóch skrzydeł (w przypadku okien z ruchomym słupkiem). Znacznie usprawnia to wywietrzenie to pomieszczenia bez konieczności otwierania skrzydeł okna na oścież. Wygodne użytkowanie, bezproblemowe działanie – właśnie to zapewnia Ci podwójny uchył.
 2. Jakie są zalety stolarki aluminiowej?  Do zalet stolarki aluminiowej można zaliczyć przede wszystkim to, że jest ona przyjazna środowisku – może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek start jakościowych. Produkty wykonane z aluminium są lekkie i wytrzymałe, co pozwala tworzyć nawet najbardziej wymyślne konstrukcje. Wiatro- i wodoszczelność są kolejnymi zaletami, które często decydują o zakupie stolarki aluminiowej. Zastosowanie jej w domach energooszczędnych i pasywnych wiąże się ze zmniejszeniem kosztów energii cieplnej.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Wolbromiu?  Z naszym salonem z Wolbromiu możesz skontaktować się na kilka sposobów: odwiedzając salon osobiście, przy ul. Piłsudskiego 20, dzwoniąc pod numer telefonu 32 644 12 21 lub pisząc maila na adres delfin@oknoplast.com.pl. W razie jakichkolwiek pytań możesz także napisać do nas na Facebooku: facebook.com/Oknoplast.Polska.
 4. Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne wykonane z PVC?Te drzwi to przede wszystkim dbałość o najmniejsze detale – niski próg aluminiowy z przekładką termiczną, zasuwnice ryglujące drzwi w trzech miejscach jednocześnie. Drzwi wykonane z PVC doskonale komponują się z każdym stylem architektonicznym. Co więcej – bogata paleta kolorystyczna drzwi pozwala dobrać je do odcieni okien z oferty Oknoplast i stworzyć spójną aranżację.
 5. Jak dokładnie dojechać do Waszego salonu w Wolbromiu?Korzystając z naszej strony internetowej warto zajrzeć w zakładkę „Gdzie kupić?”, by następnie przejść w opcję „Jak dojechać”. Strona przekieruje Cię do mapy, na której wyznaczysz dokładną trasę dojazdową.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów