Wrocław – PASZKIEWICZ – Partner Handlowy Premium

ul. Legnicka 62
54-204 Wrocław

tel. 71 724 50 20
e-mail: paszkiewicz.wroclaw@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Wrocław – WTM – Partner Handlowy Premium

ul. Zwycięska 9-23 lok. 6
53-033 Wrocław

71 759 15 22
e-mail: wtm@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Wrocław – WTM – Partner Handlowy Premium

Jana Długosza 31, 39 lok.4
51-162 Wrocław

71 715 95 30
e-mail: wtm.dlugosza@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

FAQ: Wrocław - oto pytania, które najchętniej zadawaliście naszej redakcji odnośnie oferty Oknoplast.


1. Czy zastosowanie Win Clicku jest konieczne w drzwiach balkonowych?Nie jest to konieczność, lecz znacznie ułatwienie dla wszystkich domowników. Uchwyt Win Click umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balkonowych od zewnątrz, co pozwala uchronić domowników przed niechcianym przeciągiem. Pochwyt wykonany jest z aluminium, co gwarantuje trwałość i niepowtarzalny wygląd.
2. Czy we Wrocławiu jest tylko jeden salon Oknoplast?Nie, we Wrocławiu znajdziesz aż cztery salony, w których możesz zapoznać się z naszą ofertą. Salony znajdują się przy ul. Jana Długosza 31, 39 lok. 4, ul. Zwycięskiej 9-23 lok. 6 i ul. Legnickiej 62. Godziny otwarcia salonów różnią się między sobą, dlatego przez udaniem się do któregokolwiek punktu zachęcamy do zapoznania się w dokładnymi danymi.
3. Czym wyróżnia się okno Koncept?To okno to przede wszystkim minimalizm w najczystszej formie, a także połączenie klasyki i nowoczesności. Istnieje możliwość zastosowania nakładek wykonanych z aluminium na zewnętrzną część profili słupków, skrzydeł i ram. Okna Koncept są kompatybilne z drzwiami balkonowymi HST, co pozwala zaaranżować spore przeszklenia pozostawione w jednym stylu.
4. Jakie są godziny otwarcia salonu znajdującego się przy ul. Jana Długosza?Ten salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Przypominamy, że salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie i zadowolenie z zakupionych produktów.
5. Czym charakteryzuje się klamka dESIGN+?Klamka dESIGN+ to przede wszystkim nowoczesny i ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu otwieranie i zamykanie okna jest jeszcze prostsze. Minimalizm i funkcjonalność świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu: klasycznym i nowoczesnym. Klamka dostępna jest w wersji z kluczykiem i wielu wybarwieniach: biel, brąz, srebro, grafit, ciemnozłota i jasnozłota. Klamka jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale i niezwykle trwała, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.