Okna Wrocław

Wrocław - Paszkiewicz - Partner Premium
LEGNICKA 62 54204 Wrocław
Więcej informacji
Wrocław - WTM Turkowiak Sp. J. - Partner Premium
Długosza 31/39 51162 Wrocław
Więcej informacji
Wrocław - WTM Turkowiak Sp. J. - Partner Premium
Zwycięska 9-23 lokal 6 53033 Wrocław
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Wrocław - oto pytania, które najchętniej zadawaliście naszej redakcji odnośnie oferty Oknoplast.
 1. Czy zastosowanie Win Clicku jest konieczne w drzwiach balkonowych?  Nie jest to konieczność, lecz znacznie ułatwienie dla wszystkich domowników. Uchwyt Win Click umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balkonowych od zewnątrz, co pozwala uchronić domowników przed niechcianym przeciągiem. Pochwyt wykonany jest z aluminium, co gwarantuje trwałość i niepowtarzalny wygląd.
 2. Czy we Wrocławiu jest tylko jeden salon Oknoplast?  Nie, we Wrocławiu znajdziesz aż cztery salony, w których możesz zapoznać się z naszą ofertą. Salony znajdują się przy ul. Jana Długosza 31, 39 lok. 4, ul. Zwycięskiej 9-23 lok. 6 i ul. Legnickiej 62. Godziny otwarcia salonów różnią się między sobą, dlatego przez udaniem się do któregokolwiek punktu zachęcamy do zapoznania się w dokładnymi danymi.
 3. Czym wyróżnia się okno Koncept?  To okno to przede wszystkim minimalizm w najczystszej formie, a także połączenie klasyki i nowoczesności. Istnieje możliwość zastosowania nakładek wykonanych z aluminium na zewnętrzną część profili słupków, skrzydeł i ram. Okna Koncept są kompatybilne z drzwiami balkonowymi HST, co pozwala zaaranżować spore przeszklenia pozostawione w jednym stylu.
 4. Jakie są godziny otwarcia salonu znajdującego się przy ul. Jana Długosza?  Ten salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Przypominamy, że salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie i zadowolenie z zakupionych produktów.
 5. Czym charakteryzuje się klamka dESIGN+?  Klamka dESIGN+ to przede wszystkim nowoczesny i ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu otwieranie i zamykanie okna jest jeszcze prostsze. Minimalizm i funkcjonalność świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu: klasycznym i nowoczesnym. Klamka dostępna jest w wersji z kluczykiem i wielu wybarwieniach: biel, brąz, srebro, grafit, ciemnozłota i jasnozłota. Klamka jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale i niezwykle trwała, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów