Okna Września

Września - BUDEX - Partner Premium
Objazdowa 3 62300 Września
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: We Wrześni właśnie takie pytania padały najczęściej
 1. Czy zastosowanie szprosów zawsze musi wiązać się z trudnościami w zachowaniu czystości?  Oczywiście, że nie. W naszej ofercie znajdziesz także szprosy wewnątrzszybowe wykonane z aluminium, które dostępne są w czterech szerokościach (8, 18, 26 i 45 mm). Co ciekawsze – szprosy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co gwarantuje dopasowanie ich do każdego okna.
 2. Czy salon Oknoplastu we Wrześni jest czynny w weekendy?Salon czynny jest w soboty od godziny 8:00 do 13:00, niestety w niedziele nasza siedziba jest zamknięta i nie przyjmujemy w niej klientów. Jeżeli istnieje taka możliwość zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.
 3. Co charakteryzuje drzwi tarasowe PSK i PSK-Z? Te drzwi to przede wszystkim rozsądne wykorzystanie przestrzeni wokół tarasu czy wyjścia ogrodowego. Uchylno-przesuwny system pozwala na lekkie przesuwanie wielkich przeszkleń, jak i ich swobodnego uchylania. Dla dodatkowego zabezpieczenia w drzwiach można zastosować dwustronną klamkę z wkładką na klucz. Drzwi tarasowe PSK dostępne są w systemach Prolux, Pixel i Koncept.
 4. Gdzie dokładnie we Wrześni znajdę Wasz salon?  Nasz salon we Wrześni znajduje się przy ul. Objazdowej 3. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie dojazdu, sprawdź na naszej stronie opcję „Gdzie kupić”, a następnie „Jak dojechać”, która przekieruje Cię do strony z mapą.
 5. Czym wyróżniają się okna z Waszej oferty na tle konkurencji?Okna z naszej oferty to połączenie najnowszych technologii umożliwiających zaoszczędzenie energii cieplnej i wysokich właściwości użytkowych. Duży nacisk kładziemy na wygląd okien, ponieważ chcemy, by zadowalały one każdego naszego klienta i idealnie wpasowały się w jego gust. Oknoplast dba o bezpieczeństwo klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz dodatkowe zabezpieczenia do okien: wkładki antywłamaniowe, klamkę z zamkiem itp. Mały odsetek reklamacji daje nam powód do dumy, a tym samym udowadnia, że nasze produkty do najwyższa jakość sama w sobie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów