Okna Wschowa

Wschowa - Sit Pol - Partner Premium
Ratuszowa 16 67400 Wschowa
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Oto zestaw pytań, jakie najczęściej zadajecie w salonie Oknoplast w Wschowie
 1. Czy w ofercie Oknoplast znajdę okna o różnych parametrach technicznych?  Tak. Naszą okienną ofertę podzieliliśmy na pięć podstawowych rodzajów, wśród których znajdziesz okna skupione na dostarczeniu odpowiedniej dawki światła do wnętrza domu, zachowaniu ciepła, bezpieczeństwie, designie i takie, które łączą w sobie optymalne wartości każdej z wymienionych cech. Ten podział sprawia, że zakupy naszych Klientów są nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
 2. Czy w oknach Oknoplast znajdę duże przeszklenia?  Tak. Wszystkie okna, jakie znajdziesz w naszej ofercie stworzyliśmy na bazie autorskich projektów, które uwzględniają między innymi przeszklenia o rozmiarach większych niż ma się to w przypadku standardowych okien PCV. Przeszklenia tak duże znajdziesz również w naszych drzwiach tarasowych. To dzięki tak dużym i udoskonalonym szybom do wnętrz domów dociera jeszcze większa ilość światła.
 3. Czy Wasze okna i drzwi tarasowe komponują się pod względem designu?  Oczywiście. Najlepszym tego przykładem są okna Koncept i drzwi tarasowe HST – produkty, które powstały z myślą o miłośnikach minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. W każdym z nich znajdziesz duże przeszklenia, wąskie ramy i niezwykle wygodny system otwierania i zamykania, który potrzebuje niewielkiego nakładu sił.
 4. Czy przy zakupie okien w Wschowie oferujecie również usługi montażu?  Oczywiście. Wiemy jak ważny jest prawidłowy montaż okien, bo to on zapewnia długoletnie, nieskrępowane problemami użytkowanie. Planujesz zakup okien w Wschowie, a może już to zrobiłeś? Wiedz, że nasz zespół chętnie pomoże Ci z ich montażem. Wystarczy, że poinformujesz o tym jednego z naszych pracowników i podasz dokładny adres, a zjawimy się z niezbędnym, profesjonalnym sprzętem i tak szybko, jak to możliwe umieścimy Twoje nowe okna w murze Twojego domu.
 5. Czy rolety Oknoplast chronią również przed zbyt intensywnym słońcem?  Tak. Nasze rolety spełniają kilka zadań, a utrzymanie odpowiedniego oświetlenia domu jest jednym z nich. Wszystko jest zasługą wysokogatunkowego aluminium, z którego zostały wykonane i idealnego montażu skupionego na zewnętrznej stronie okien – we wnęce lub na profilu będącym przedłużeniem ramy.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów