Okna Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie - STEFBUD - Partner Premium
Rynek Piłsudskiego 14 18200 WYSOKIE MAZOWIECKIE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Planujesz zakup okien w Wysokiem Mazowieckiem? Zanim zaczniesz działać, przeczytaj
 1. Czy w ofercie Oknoplast znajdę rolety bezprzewodowe?Oczywiście. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje rolet – przewodowe i bezprzewodowe. Pierwsze z nich wymagają obsługi za pomocą umieszczonego obok rolet przycisku, a bezprzewodowe wykorzystują pilot opary na sygnale radiowym. Te dwa rodzaje obsługi znajdziesz w każdym z rodzajów naszych rolet – od Luna po Terra.
 2. Czy dodatki, które znajdę w ofercie Oknoplastu będą współgrać z oknami kupionymi w innym salonie?  Wszystkie produkty tworzymy na bazie autorskich projektów, dzięki czemu są przykładem niezwykłej oryginalności. Ta oryginalność sprawia, że każdy z elementów naszej oferty współgra ze sobą, ale nie podlega zestawieniom z ofertą innych producentów.
 3. Które z produktów w Waszej ofercie sprawdzą się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu?  Dla domów inspirowanych skandynawskim minimalizmem, chłodem i bielą proponujemy okna Koncept, które posiadają każdą z tych designerskich cech, a przy tym są przykładem optymalności z zakresu parametrów technicznych, łącząc w sobie zarówno atrakcyjną izolacyjność termiczną, jak i cechy antywłamaniowe. Do nich chętnie dorzucimy drzwi tarasowe HST, które ze względu na swoją smukła ramę, duże przeszklenia i zaawansowany system uchylno-przesuwny idealnie łączą się z oknami Koncept i tworzą zestaw doskonały.
 4. Które z okien w Wysokiem Mazowieckiem zapewnią mojemu domowi zachowanie ciepła?  W tej kwestii najlepiej sprawdzają się okna Winergetic Premium, których udoskonalona, jeszcze trwalsza konstrukcja łączy w sobie wszystkie elementy uatrakcyjniające parametr izolacyjności termicznej – uszczelnienia typu EDMG, okucia i udoskonaloną powierzchnię szybową z dodatkowa powłoką emisyjną, która chroni również przed irytującym hałasem dobiegającym z zewnątrz.
 5. Czy drzwi tarasowe sprawdzają się tylko jako wyjście na taras?  Nie sugeruj się tak dokładnie nazwą produktu, bowiem drzwi tarasowe Oknoplast podzieliliśmy na cztery podstawowe rodzaje, z których każdy różni się wielkością oferowanego wyjścia. W HST Premium to aż 6,5 m, a PSK i PSK-Z 1,6, dzięki czemu drzwi tarasowe sprawdzą się tak samo dobrze w dużej rezydencji, mniejszym domku jednorodzinnym lub nawet mieszkaniu, jako wyjście na balkon.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów