Okna Wyszków

Wyszków - Wyszomierski Okna i Drzwi - Partner Premium
11 Listopada 39 07200 Wyszków
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: salon w Wyszkowie już otwarty. Oto najczęściej zadawane przez Klientów pytania
 1. Czy to prawda, że okna mogą obniżyć koszta ogrzewania?Oczywiście, że tak! W obszernej ofercie OKNOPLAST znajdziesz między innymi energooszczędną serię Winergetic Premium. Jak to działa? To proste – dzięki dwukomorowemu pakietowi szyb, okna te zapewniają niskie straty energii cieplnej. Ich wyjątkowe właściwości izolacyjne bezpośrednio wpływają na zmniejszenie kosztów ogrzewania pomieszczeń. Seria ta dostępna jest w wielu kolorach, a „Pakiet termoizolacja” zawiera dodatkowe udogodnienia w zakresie oszczędzania energii.
 2. Gdzie w Wyszkowie znajdę salon firmy OKNOPLAST?  Nasz partner handlowy swój salon ma przy ulicy 11 listopada 39, w bliskim sąsiedztwie CH „Galeo”. Ich pracownicy czekają na Państwa od poniedziałku do piątku między godziną 10 a 18, natomiast w soboty cztery godziny krócej, bo do 14. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z dojazdem czy obecną ofertą tego salonu, także w razie wątpliwości – nie wahaj się i napisz!
 3. Czy w salonach OKNOPLAST znajdę tylko okna, czy dostanę również do nich rolety?  W naszej ofercie znajduje się również szereg serii rolet zewnętrznych, które pełnią różne funkcje. Posiadamy modele, których projekt skupia się  na wyjątkowym designie, ale też stopniu kontroli światła czy temperatury – to, jaką serię wybierzesz, zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Pancerze dostępne są w wielu różnych kolorach. Wystarczy odwiedzić jeden z naszych salonów bądź partnerów handlowych, jak na przykład ten w Wyszkowie, i zapytać o rolety zewnętrzne OKNOPLAST.
 4. Czy towar zakupiony u partnera handlowego w Wyszkowie również objęty jest okresem gwarancji?  Ależ oczywiście! Nie ma znaczenia, gdzie zakupisz nasze artykuły. Wszystkie drzwi zewnętrzne czy tarasowe, okna, rolety i wiele innych produktów, wliczając w to komponenty i podzespoły, objęte są siedmioletnim okresem gwarancji. Dokonując zakupu w salonie w Wyszkowie jest tak samo, ponieważ OKNOPLAST to marka, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta.
 5. Skąd mam wiedzieć, jakie okna najlepiej sprawdzą się w moim domu?  To proste – wystarczy skonsultować się z jednym z pracowników naszego salonu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i będziemy służyć fachową poradą. Wystarczy, że opiszesz nam swoje potrzeby i odpowiesz na kilka pytań, a nasi pracownicy zadbają o to, abyś do domu wrócił z odpowiednim modelem okien OKNOPLAST. Szeroka gama różnorodnych produktów stanowi dla nas gwarancję, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów