Zawiercie – Sorbex – Partner Handlowy Premium

Al. Generała Władysława Sikorskiego 23/4
42-400 Zawiercie

tel.: 533 10 87 87
e-mail: sorbex@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Stolarka okienna jest niezwykle istotnym elementem wykończenia domu czy mieszkania. Odpowiada nie tylko za estetyczny wygląd elewacji czy wnętrza, ale przede wszystkim za odpowiedni poziom izolacji budynku. Jeżeli jest nieszczelna lub źle dopasowana to wychładza pomieszczenia, a przez co możesz przełożyć się na wzrost rachunków za ogrzewanie.Dopasuj stolarkę okienną do swoich potrzebJeżeli myślisz o wymianie stolarki okiennej to najlepiej w tej kwestii zdać się na pomoc doświadczonego specjalisty. Nie wiesz gdzie takiego znaleźć w Zawierciu? To bardzo proste wystarczy, że na naszej stronie klikniesz w zakładkę Gdzie Kupić. Tam wyświetli Ci się pełna lista naszych salonów partnerskich.

FAQ: Zanim zdecydujesz się na zakup naszych okien w Zawierciu, przeczytaj


1. Czy odwiedzając salon okien w Zawierciu mogę liczyć na doradztwo techniczne?Oczywiście. Nasz zespół tworzą nie tylko technicy, ale również specjaliści z zakresu kontaktu z Klientem, w tym doradcy, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze okna, drzwi, rolety lub dodatki, a nawet przygotują dla Ciebie dokładny kosztorys, na którym zaznaczą cenę każdego produktu tak, by Twoje zakupy były nie tylko sukcesywne, ale wygodne.
2. Czy okna aluminiowe przeznaczone są wyłącznie do nowoczesnego budownictwa?Nie da się ukryć, że okna aluminiowe są na swój sposób produktem premium. Interesują głównie właścicieli dużych domów i rezydencji, które zbudowane zostały zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Jeśli jednak mieszkasz w mniejszym domku jednorodzinnym, a okna aluminiowe śnią Ci się po nocach, nic nie stoi na przeszkodzie, byś dokonał ich zakupu, a nasz poprosił o montaż. Jesteśmy pewni, że i w Twoich czterech ścianach będą prezentować się doskonale.
3. Zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa domu przed długim wyjazdem. Czy rolety mi w tym pomogą?Oczywiście. Powinieneś tylko zapoznać się z czterema rodzajami rolet, które umieściliśmy na naszej stronie internetowej i spośród nich skupić się na roletach Terra, których konstrukcja jest zdecydowanie bardziej trwała, dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego aluminium jako głównego materiału i umieszczenia w nich podwójnie ryflowanego profilu. Jeśli montaż rolet nie jest Twoją mocną stroną, poproś nasz o pomoc, bo tylko prawidłowe połączenie rolet z oknami i murem domu pozwoli Ci odczuć ich wysoką jakość.
4. Czy do zakupionych okien w Zawierciu mogę dokupić dodatkowe szyby? Standardowe podczas drobnego incydentu zostały uszkodzone.Oczywiście. Lubimy, kiedy nasi Klienci są w 100% zadowoleni z zakupów, dlatego nasza oferta umożliwia również osobny zakup szyb, w tym szyb standardowych, znanych z każdego rodzaju okien i szyb ornamentowych, które doskonale spotęgują piękno okien i całego domu za sprawą oryginalnego wzoru i struktury.
5. Czy okna w Zawierciu, w salonie Oknoplastu są drogie? Spotkałem się z taką opinią.To zależy co rozumiesz przez słowo „drogie”. Dla nas drogie są te okna, które chwilę po zamontowaniu ulegają uszkodzeniom i wymagają nie tylko zaawansowanej konserwacji, ale przede wszystkim kosztownych i czasochłonnych napraw. Okna Oknoplast są za to niezwykle trwałe, a ich konstrukcja solidna, dzięki czemu pielęgnacja ogranicza się do minimum, a w grę nie wchodzą żadne kłopoty w korzystaniu z nich.