Okna Zielona Góra

Zielona Góra - OKNO-EXPERT Marta Wyrwik - Partner Premium
Wiśniowa 2A 65517 Zielona Góra
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Szukasz innowacyjnych okien o niebanalnym designie? Masz już dość wzorów powielanych praktycznie w każdy sklepie? Stawiasz na jakość oraz staranność wykonania? To nasza oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Oknoplast to firma z wieloletnią tradycją na polskim rynku, która specjalizuje w produkcji wysokiej jakości okien aluminiowych oraz PCV. Katalog dostępnych okien znajdziesz na naszej stronie firmowej, a także u naszego partnera handlowego w Twoim mieście. Zamów nasze okna w Zielonej Górze Jeżeli potrzebujesz specjalistycznej pomocy w doborze okien, możesz skorzystać z pomocy naszych doradców. Salon naszego partnera handlowego możesz znaleźć w Zielonej Górze przy ulicy Wiśniowej 2A.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawaliście nam w Zielonej Górze
 1. Czy w domach energooszczędnych warto zastosować stolarkę aluminiową?  Jeżeli taki materiał Ci odpowiada, to czemu nie? Nasze produkty wykonane z aluminium charakteryzują się wysoką izolacyjnością cieplną, co sprawia, że coraz częściej wykorzystywane są w domach energooszczędnych i pasywnych. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które chcą obniżyć koszty zużycia energii cieplnej w przyszłości.
 2. Jakie akcesoria znajdę w Waszej ofercie?  W naszej ofercie znajdziesz wiele akcesoriów, które ułatwią Ci użytkowanie mieszkania, a są to m.in. moskitiery chroniące przed insektami, nawiewniki odpowiedzialne za wymianę powietrza bez tworzenia przeciągów, niski próg balkonowy Win Step, aluminiowy pochwyt Win Click, który umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balkonowych od zewnątrz. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także okno przesuwne, które często wykorzystuje się w małych kuchniach, szyby ornamentowe wstawiane w drzwi łazienkowe i sypialniane, oraz klamkę dESIGN+, która jest połączeniem funkcjonalności i minimalizmu.
 3. O jakich porach salon Oknoplast w Zielonej Górze jest otwarty?  Nasz salon w Zielonej Górze (ul. Wiśniowa 2A) jest otwarty jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. Salon nie jest czynny w soboty, niedziele i dni świąteczne, prosimy mieć to na uwadze decydując się na zakupy.
 4. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe PSK Atrium?  Te drzwi tarasowe to przede wszystkim dbałość o potrzeby klienta i dostosowywanie się do oczekiwań. Nawet przy zamkniętych drzwiach możesz zaobserwować mikrowentylację, która zapewnia dostęp świeżego powietrza bez strat cieplnych. Duże przeszklenia przesuwa się bez problemu a ich montaż jest wyjątkowo prosty. System odstawno-przesuwny zapewnia swobodne działanie skrzydeł drzwi.
 5. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Zielonej Górze?  Z naszym salonem w Zielonej Górze, znajdującym się przy ul. Wiśniowej 2A, możesz skontaktować się poprzez numer telefonu: 68 425 11 57 lub mailowo, pod adresem oknoexpert@oknoplast.com.pl.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów