Okna Złotów

Złotów - Mucha - Partner Standard
UL. STARY RYNEK 8 77400 Złotów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Oferta „Oknoplast” w salonie Mucha Złotów. Najczęściej zadawane przez klientów pytania
 1. Gdzie znajdę stacjonarny salon „Oknoplast” w Złotowie? Salon znajduje się przy ul. Stary Rynek 8.
 2. Co odróżnia ofertę „Oknoplast” od katalogów innych producentów okien? Artykuły z portfolio naszej firmy cechują się najwyższą jakością wykonania z dbałością o detale. Wszystkie modele posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe, a wyróżniającą się w tej kwestii serią jest Winergetic Premium Passive. Produkty „Oknoplast” nie tylko dają gwarancję szczelności, ale i bezpieczeństwa. To zdecydowanie najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.
 3. Czy w Kamido znajdę okna inne niż plastikowe? Tak. W salonie partnerskim firmy „Oknoplast” w Złotowie dostępne są zarówno okna drewniane, PCV jak i aluminiowe. Znajdziesz tam modele o różnorodnej termoizolacji, w rozmaitych kolorach i wersjach. Sprawia to, że nasza oferta będzie satysfakcjonująca dla każdego klienta salonu Kamido.
 4. Inteligentny dom - co i jak? Czy to się opłaca? Zdecydowanie tak. W tej chwili na rynku pojawiają się różnorodne rozwiązania, dzięki którym możesz sterować domem z samochodu czy z innego miasta. Oferta Smart „Oknoplast” bez trudu dostosujesz swoje rolety do stopnia naświetlenia lub przewietrzysz mieszkanie będąc w pracy. Przydaje się to zwłaszcza w bardzo zimne lub bardzo gorące dni, aby dostosować temperaturę pomieszczeń przed powrotem do domu. Masz również możliwość połączenia systemu Smart z systemem alarmowym czy bramą wjazdową.
 5. Nie mam odpowiedniej wielkości samochodu. Czy salon w Złotowie prowadzi sprzedaż z dostawą do domu? Jak najbardziej. Wystarczy zapytać o dowóz w czasie wizyty w salonie, a nasi pracownicy dostarczą produkty do Twojego domu!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów