Okna Złotów

Złotów - Mucha - Partner Standard
UL. STARY RYNEK 8 77400 Złotów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Oferta „Oknoplast” w salonie Mucha Złotów. Najczęściej zadawane przez klientów pytania
 1. Gdzie znajdę stacjonarny salon „Oknoplast” w Złotowie? Salon znajduje się przy ul. Stary Rynek 8.
 2. Co odróżnia ofertę „Oknoplast” od katalogów innych producentów okien? Artykuły z portfolio naszej firmy cechują się najwyższą jakością wykonania z dbałością o detale. Wszystkie modele posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe, a wyróżniającą się w tej kwestii serią jest Winergetic Premium Passive. Produkty „Oknoplast” nie tylko dają gwarancję szczelności, ale i bezpieczeństwa. To zdecydowanie najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.
 3. Czy w Kamido znajdę okna inne niż plastikowe? Tak. W salonie partnerskim firmy „Oknoplast” w Złotowie dostępne są zarówno okna drewniane, PCV jak i aluminiowe. Znajdziesz tam modele o różnorodnej termoizolacji, w rozmaitych kolorach i wersjach. Sprawia to, że nasza oferta będzie satysfakcjonująca dla każdego klienta salonu Kamido.
 4. Inteligentny dom - co i jak? Czy to się opłaca? Zdecydowanie tak. W tej chwili na rynku pojawiają się różnorodne rozwiązania, dzięki którym możesz sterować domem z samochodu czy z innego miasta. Oferta Smart „Oknoplast” bez trudu dostosujesz swoje rolety do stopnia naświetlenia lub przewietrzysz mieszkanie będąc w pracy. Przydaje się to zwłaszcza w bardzo zimne lub bardzo gorące dni, aby dostosować temperaturę pomieszczeń przed powrotem do domu. Masz również możliwość połączenia systemu Smart z systemem alarmowym czy bramą wjazdową.
 5. Nie mam odpowiedniej wielkości samochodu. Czy salon w Złotowie prowadzi sprzedaż z dostawą do domu? Jak najbardziej. Wystarczy zapytać o dowóz w czasie wizyty w salonie, a nasi pracownicy dostarczą produkty do Twojego domu!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów