Okna Zwoleń

Zwoleń - NOVA-BUD - Partner Premium
ul. Wojska Polskiego 97 26700 Zwoleń
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Szukasz profesjonalnej firmy w Zwoleniu, która nie tylko oferuje okna ale też specjalizuje się w ich wymianie? To lepiej trafić nie mogłeś! Firma Oknoplast od lat jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej w Polsce i Europie. Klientom oferuje nie tylko najlepszej jakości okna wykonane z PCV oraz aluminium, ale też profesjonalny montaż. Stawiamy na satysfakcję naszych Klientów, dlatego nasz katalog możesz obejrzysz nie tylko na naszej stronie, ale też w salonie w Twoim mieście. Gdzie nas znaleźć w Zwoleniu? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, w zakładkę „Gdzie Kupić”. Tam możesz kliknąć swoją miejscowość na mapie lub wybrać z alfabetycznej listy. Nasz salon w Zwoleniu mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 97.
FAQ: Przeczytaj zanim odwiedzisz nasz salon Oknoplast w Zwoleniu
 1. Czy w Zwoleniu znajduje się wyłącznie jeden salon Oknoplastu?  Tak, na tę chwilę obsługujemy wyłącznie jeden punkt handlowy w Zwoleniu. Znajdziesz go przy ul. Wojska Polskiego 97, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań możesz skorzystać z danych kontaktowych, które umieściliśmy na naszej stronie internetowej.
 2. Które z okien w Zwoleniu pod względem oferowanej większej ilości światła polecacie najbardziej?  W kwestii jasności najwięcej do powiedzenia mają okna Pixel. To w nich umieściliśmy smuklejszą, bardziej wąską ramę okienną, a powierzchnię szyb zwiększyliśmy do maksimum, dzięki czemu do wnętrza domu wprowadzają taką ilość światła, o jakiej standardowe okna PCV mogą zapomnieć. Znajdziesz w nich także elementy, które znacząco poprawiają samą wygodę korzystania z okien – wąski słupek ruchomy, na środku którego umieściliśmy elegancją, wyprofilowaną klamkę.
 3. Czy inwestycja w wysoki standard okien w Zwoleniu jest opłacalna?  Jak najbardziej. Okna o wysokim standardzie nie wymagają zaawansowanej pielęgnacji, a uszkodzenia w ich przypadku to niezwykła rzadkość. Mimo że w samym momencie zakupu wydają się drogie, ich wysoka jakość i oferowane przez nie wieloletnie, wygodne użytkowanie sprawia, że w dłuższym okresie czasu są po prostu opłacalne.
 4. Czy każdy rodzaj rolet, które mogę kupić w Waszym salonie posiada wyłącznie jeden rodzaj obsługi – przewodowy?Satysfakcja Klientów to nasz priorytet. Z tego powodu w przypadku rolet stworzyliśmy dwa sposoby na ich obsługę – przewodowy z pomocą przycisku umieszczonego tuż obok nich oraz bezprzewodowy – z wykorzystaniem pilota opartego na sygnale radiowym, który umożliwia połączenie całego systemu rolet w jedno. I dotyczy to każdego rodzaju rolet, który składa się na ofertę naszego salonu.
 5. Kiedy powinienem zdecydować się na zakup nawiewników?Nawiewniki przydają się na pewno w czasie, w którym we wnętrzu domu panuje nieprzyjemna duchota wynikająca z podwyższonego poziomu wilgotności, bo są elementem, który zapewnia stałą wymianę powietrza, i to bez konieczności otwierania lub rozszczelnienia okien.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów