Okna Żyrardów

Żyrardów - WINBEST - Partner Standard
ul. 1-go Maja 82 96300 Żyrardów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Myślisz o wymianie stolarki okiennej a kompletnie nie wiesz na co się zdecydować? Wahasz się pomiędzy oknami z PCV oraz aluminium i nadal nie masz pojęcia, które lepsze? Już teraz możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych doradców. Ich wiedza oraz doświadczenie pomogą Ci podjąć najkorzystniejszą decyzję. Naszą ofertę możesz zobaczyć na stronie Oknoplast, a także poznać jej szczegóły u naszego partnera handlowego w Twoim mieście. Zajrzyj do naszego salonu w Żyrardowie przy ulicy 1 Maja 82 i poznaj szczegóły naszej oferty. Okna wpływają nie tylko na wygląd Twojego domu Nasi pracownicy pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszej stolarki okiennej. Powiedzą czym się różnią okna PCV od aluminium, a także opowiedzą na inne pytania.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawaliście nam w Żyrardowie
 1. Gdzie dokładnie w Żyrardowie znajdę Wasz salon?  Nasz salon znajduje się przy ul. 1 Maja 82 i bez problemu znajdziesz go na naszej stronie, gdzie umieściliśmy mapę. Zapoznaj się z zakładką „Gdzie kupić?”, a następnie przejdź do opcji „Jak dojechać”, która przekieruje Cię do strony z mapą, gdzie wyznaczysz sobie trasę dojazdową.
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Żyrardowie?  Z naszym salonem w Żyrardowie (ul. 1 Maja 82) możesz się skontaktować poprzez numer telefonu: 46 854 29 07 oraz drogą mailową pod adresem winbest@oknoplast.com.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą osobiście w salonie lub na stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl).
 3. Czym charakteryzuje się okno Prolux?  Okno Prolux to przede wszystkim ruchomy, wąski słupek z klamką umieszczoną symetrycznie, smuklejsze i bardziej zaokrąglone skrzydło, które podkreśla wyjątkowy charakter okna. Niższe skrzydło odpowiada za większą ilość światła, które wpada do pomieszczenia. Dodatkowo, w tym oknie zastosowaliśmy niewidoczne zawiasy Winkhaus Prolight Select, dzięki któremu znacznie łatwiej obsługuje się skrzydło, co podnosi bezpieczeństwo przed niekontrolowanym zamknięciem okna (np. podczas przeciągów).
 4. Czy drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium dobrze sprawdziłyby się w domu energooszczędnym?  Tak, nasze drzwi zewnętrzne aluminiowe posiadają szereg udogodnień, dzięki którym świetnie sprawdzą się w domach, gdzie szczególną uwagę zwraca się na oszczędność energii. Przestrzeń pomiędzy blachami aluminiowymi została wypełniona materiałem o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych, co gwarantuje mniejsze przenikanie zimna do domu i zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem.
 5. Czym jest Warmatec i gdzie warto go zastosować?  Warmatec to nic innego jak nowoczesna termoramka, która została wykonana ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, co w efekcie daje ograniczenie przenikania wilgoci do pakietu szybowego. Zminimalizowanie skraplania się pary wodnej w narożnikach szyby pozwala zmniejszyć wydatki na energię, a przy okazji zadbać o dobry wygląd okna. Termoramkę Warmatec poleca się zastosować w pomieszczeniach, gdzie wilgoć jest powszechna: kuchnia, łazienka, pralnia.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów