Home Pressroom Okno PAVA otrzymało nagrodę TopBuilder

Pressroom

Okno PAVA otrzymało nagrodę TopBuilder


opublikowane 22 maj 2023

2 minuty

Okno PAVA, produkt o wysokim wskaźniku izolacji cieplnej otrzymał nagrodę TopBuilder. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Przyznawane jest za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. To wyjątkowe wyróżnienie odebrał Krzysztof Michalak, dyrektor sprzedaży OKNOPLAST.

Kapituła konkursowa doceniła okno PAVA za połączenie wysokich parametrów izolacji cieplnej i akustycznej z estetyką oraz funkcjonalnością. Doceniono również sprawną reakcję Grupy OKNOPLAST na zmieniające się potrzeby rynku stolarki okiennej i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Stale rosnące ceny ogrzewania i energii sprawiają, że coraz częściej szukają produktów, które pozwolą na długotrwałe oszczędności – odpowiedzią na to jest okno PAVA od OKNOPLAST.

Lepsza izolacja to niższe rachunki

PAVA to okno, które cechuje się niskim współczynnikiem przenikania ciepła (Uw = 0 ,73 W /(m²K)), c o przekłada się na realne oszczędności na kosztach energii. Właściwości izolacyjne tego okna to efekt zastosowania 7-komorowego profilu ramy oraz 6 komorowego profilu skrzydła. Ponadto okno PAVA wykorzystuje dwukomorowe pakiety szybowe Ug=0,5 W/m²K, które zapewniają dodatkowe parametry termoizolacyjne.

Kolejnym atutem okna PAVA jest jego wysoka izolacja akustyczna – Rw = 36 (-2,-6) dB, która pozwala cieszyć się spokojem i ciszą we własnych czterech ścianach, niezależnie od hałasu panującego na zewnątrz. Okno PAVA to również większa ilość światła w domu dzięki niewidocznym zawiasom Winkhaus Prolight Select. Szeroka gama kolorów oraz możliwość zastosowania kolorowej ciepłej ramki pozwala idealnie dopasować okna do wystroju wnętrza.

Okno PAVA to innowacyjne rozwiązanie, które łączy oszczędność na kosztach energii, komfort akustyczny, estetykę i funkcjonalność. To gwarancja redukcji kosztów przy stale rosnących cenach energii, więcej światła w domu i lepszy komfort życia.

Ceny energii rosną od lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miały spaść, wręcz przeciwnie, musimy przygotować się na regularne wzrosty cen energii – pomoże w tym właśnie PAVA. Zakup tego produktu to inwestycja, która na pewno się zwróci i to już w ciągu kilku lat. Oprócz znacznej redukcji kosztów ogrzewania, PAVA posiada także pozostałe zalety, charakterystyczne dla produktów OKNOPLAST. Okno można dowolnie personalizować, posiadamy szeroką gamę kolorów, co pozwala na dopasowanie PAVY do dowolnego wnętrza. Nasz produkt posiada również 7-letnią gwarancję i zawsze jest montowany w profesjonalny, spełniający najwyższe standardy sposób. Jestem dumny, że kapituła TopBuilder doceniła nasz produkt, który łączy ze sobą oszczędność, funkcjonalność i poprawę komfortu życia i to na długie lata” – powiedział Krzysztof Michalak, Szef Sprzedaży PL & CEE OKNOPLAST.