Home Pressroom OKNOPLAST doceniony w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP

Pressroom

OKNOPLAST doceniony w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP


opublikowane 25 cze 2015

1 minuta

Kraków, 25 czerwca 2015 r.

23 czerwca w Pałacyku w Jabłonnej odbyła się Gala Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP 2015, podczas której zostały ogłoszone wyniki 7. edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną. Prolux – najnowszy system okienny w ofercie OKNOPLAST – został nagrodzony w kategorii Okno PVC Energy&Design.

Kapituła konkursu złożona z ekspertów branży, dziennikarzy oraz architektów doceniła okno Prolux za bardzo dobrą termoizolacyjność oraz wysokie walory estetyczne. Nowy produkt OKNOPLAST, który miał swoja premierę w kwietniu br., to innowacyjny system okienny wyróżniający się między innymi większą powierzchnią szyby i smuklejszymi profilami PVC. Dzięki tym rozwiązaniom do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego.
Na nowoczesny design okna składa się również węższy o 33% słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, będący pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem.

Zgodnie z założeniami konkursu zgłaszane produkty muszą spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Konkursu Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim odpowiadać na oczekiwania Klientów. Nowatorski system Prolux to odpowiedź na trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków,
w których kluczowe role odgrywają światło i przestrzeń.

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych oraz technik montażowych.

Na Gali przyznano również nagrody w ramach programu „Rekomendowane Salony Stolarki” za wysoką jakość obsługi oraz oferowanie rzetelnej i profesjonalnej pomocy przy wyborze stolarki okiennej. Tytuł Laureata Programu otrzymał jeden z partnerów handlowych OKNOPLAST – salon NOVA BP z Legionowa.