Home Pressroom OKNOPLAST- Kraków „Wizytówką Polski 2010”

Pressroom

OKNOPLAST- Kraków „Wizytówką Polski 2010”


opublikowane 17 maj 2010

2 minuty

OKNOPLAST – Kraków znalazł się w prestiżowym gronie najlepszych polskich marek wskazanych przez Polaków w badaniu TNS OBOP przeprowadzonym na potrzeby 2 Forum Polskiego Produktu. Tym samym krakowski producent okien zdobył tytuł „Wizytówki Polski 2010”.

Celem badania było wyłonienie polskich produktów i marek, z których Polacy są dumni, używają ich na co dzień oraz chcieliby je polecić innym. Sondaż został przeprowadzony w marcu 2010 roku na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie ponad 1000 respondentów. Prezentacja wyników badania miała miejsce podczas 2 Forum Polskiego Produktu, które odbyło się 26 kwietnia w Krakowie. W przedsięwzięciu zostały wyróżnione 43 polskie marki m. in. Atlas, Hortex oraz Zelmer.  OKNOPLAST-Kraków zdobył tytuł „Wizytówki Polski 2010” w kategorii branża budowlana. To dla nas duży sukces – komentuje otrzymaną nagrodęGrzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST-Kraków. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie konsumenci, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów – dodaje Filipek.

OKNOPLAST – Kraków prowadzi działalność od ponad 15 lat. Obecnie jest jednym z czołowych producentów stolarki otworowej z PVC w Europie. Oprócz rynku polskiego firma oferuje swoje produkty również we Włoszech, w Niemczech, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, a także we Francji. Produkcja okien OKNOPLAST-Kraków odbywa się zgodnie z europejską normą EN 14351-1:2006, co uprawnia firmę do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE. Wyróżnikiem OKNOPLAST-Kraków są wysokiej jakości produkty oraz fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, których liczba przekroczyła już ponad 800 tysięcy.

Forum Polskiego Produktu– organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Dajesz Pracę.PL. Głównym przesłaniem drugiej edycji Forum było promowanie wspólnych działań w polskim biznesie, budowa zaufania między przedsiębiorcami, a także szeroko pojęte działania edukacyjne. Honorowy patronat nad 2 Forum Polskiego Produktu objęło Ministerstwo Gospodarki RP.

Wizytowka.logo