Home Pressroom OKNOPLAST na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze

Pressroom

OKNOPLAST na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze


opublikowane 16 kwi 2012

1 minuta

Firma OKNOPLAST wzięła udział w największych targach branżowych w Europie – Fensterbau Frontale, w Norymberdze. Podczas wydarzenia spółka zaprezentowała kilka innowacyjnych produktów ze swojej bogatej oferty produktowej. Targi miały miejsce pod koniec marca br.

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 21-24 marca, w Centrum Targów w Norymberdze. Pojawiło się na niej blisko 800 wystawców z 36 krajów, a ich stoiska odwiedziło ok. 100 tysięcy osób. Tematami przewodnimi targów były energooszczędność i design.

Na targach swoje stoisko miała firma OKNOPLAST, która na rynku niemieckim działa pod marką Konzept Fenster. Można było na nim zapoznać się z nowinkami technicznymi np. systemem drzwi balkonowych HST sterowanych na pilota czy drzwiami wejściowymi ALU z zamkiem na linie papilarne. Targi Fensterbau Frontale to dla nas bardzo dobra okazja aby zaprezentować ofertę produktową firmy. Wydarzenie cieszy się dużą renomą wśród specjalistów budowlanych. Targi są też bardzo popularne wśród inwestorów indywidualnych – mówi Dominik Mryczko, Szef Sprzedaży Western Europe z OKNOPLAST.

Grupa OKNOPLAST jest obecna na rynku niemieckim od 2006 roku i od tego czasu otworzyła już 180 salonów sprzedaży. Produkty marki Konzept Fenster są doceniane przez konsumentów za jakość i estetykę wykonania. OKNOPLAST prowadzi działalność na 8 międzynarodowych rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Włoch i Węgier. Firma jest w pierwszej piątce pod względem sprzedaży okien PVC w Europie.

Stoisko-OKNOPLAST-5