Home Pressroom OKNOPLAST na Targach w Brnie

Pressroom

OKNOPLAST na Targach w Brnie


opublikowane 29 kwi 2013

2 minuty

W dniach 23-27 kwietnia Narodowe Centrum Wystawiennicze w Brnie zamieniło się w europejską stolicę branży budowlanej. Wszystko za sprawą 18 już edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa. Podczas wydarzenia firma OKNOPLAST zaprezentowała szereg nowości ze swojej bogatej oferty produktowej.

Międzynarodowe Targi Budownictwa w Brnie to jedna z największych, europejskich imprez branżowych. Co roku gromadzi ona setki wystawców z całego świata. Tematami przewodnimi ostatniej edycji były charakterystyka energetyczna budynków i aranżacja wnętrz.

Targi w Brnie są chętnie odwiedzane zarówno przez przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Dla nas to doskonała okazja by zaprezentować ofertę produktową OKNOPLAST. Nasza firma od lat obecna jest na rynku Europy Środkowo-Wschodniej dlatego nie mogło zabraknąć nas podczas tego wydarzenia – mówi Piotr Zawadzki, Szef Sprzedaży na rynek Polski i Europy Środkowo-Wschodniej OKNOPLAST.

Odwiedzający stoisko OKNOPLAST mogli zobaczyć rozwiązania łączące wysokie parametry w zakresie energooszczędności i niepowtarzalne wzornictwo. Wśród nich firma zaprezentowała okno Winergetic Premium
z szybą Ug=0,3 W/m
²K i wzmocnieniem termicznym, którego współczynnik przenikania ciepła wynosi zaledwie Uw=0,6 W/m²K. Wyrafinowana, zaokrąglona do zewnątrz linia profilu oraz minimalistyczne klamki, zaczepy antywyważeniowe i osłonki na okucia z linii dESIGN+ czynią z niego ważny element dekoracyjny. Inne modele ze stoiska producenta to Platinium Evolituioni Platinium Evolution². Przedstawione one zostały w wersji ColorFull. To nowe rozwiązanie, które OKNOPLAST wprowadził jako pierwsza firma w Europie. Okleiną pokrywane są w nim również powierzchnie profilu widoczne dopiero po otwarciu okna. System ten zapewnia jednolity kolor i strukturę na całej powierzchni. Dzięki temu okna wyglądają imponująco. Dodatkowo firma zaprezentowała również:

·         Drzwi balkonowe HST z napędem elektrycznym

·         Drzwi balkonowe PSK z nowym okuciem wyposażonym w funkcję samoczynnego zamykania drzwi, oraz w funkcję mikrowentylacji

·         Nowy model drzwi zewnętrznych wykonanych z aluminium

·         Rolety zewnętrzne

Stoisko firmy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem gości. OKNOPLAST przygotował dla nich również piłkarskie atrakcje. Odwiedzający mogli podziwiać występy mistrza świata w żonglowaniu piłką – Krzysztofa Golonki lub zmierzyć się z potrójnymi mistrzyniami świata w futbolu stołowym – Agnieszką Rutkowską i Agatą Ćwiąkałą.

OKNOPLAST_1