Home Pressroom OKNOPLAST partnerem ogólnopolskiej konferencji „Przyszłość zarządzana przez jakość”

Pressroom

OKNOPLAST partnerem ogólnopolskiej konferencji „Przyszłość zarządzana przez jakość”


opublikowane 13 kwi 2023

1 minuta

Grupa OKNOPLAST dołączyła do grona partnerów ogólnopolskiej konferencji „Przyszłość zarządzana przez jakość”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 maja w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Grupę OKNOPLAST będzie reprezentowała dyrektorka marketingu Magdalena Cedro-Czubaj.

Dlaczego codziennie należy wybierać jakość? Jak wykorzystać systemowe podejście do jakości w celu zwiększenia swojej przewagi konkurencyjnej?  Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci OKNOPLAST oraz pozostali prelegenci. Przedstawią także nowoczesne trendy, innowacyjne podejścia oraz omówią wyzwania i perspektywy rozwoju JAKOŚCI w różnych sektorach i branżach. W konferencji wezmą udział przedstawiciele największych firm w Polsce, dyrektorzy i managerowie działów JAKOŚCI, a także dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwami.

Grupa OKNOPLAST na konferencji

Magdalena Cedro-Czubaj, dyrektorka marketingu Grupy OKNOPLAST. Wyjaśni, jaki wpływ w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym może mieć jakość procesów marketingowych oraz opowie o jej wpływie na postrzeganie marki/firmy przez klientów. Przedstawi miejsce i rolę marketingu w organizacji, której celem strategicznym jest zbudowanie marki premium. Odpowie na pytania, czym jest jakość dla marketerów w zakresie postrzegania marki oraz jak skupienie się na jakości procesu marketingowego, pomaga budować zaufanie i lojalność klientów.

Magdalena Cedro-Czubaj

Z programem konferencji można zapoznać się na stronie organizatora: https://jakoscbezretuszu.pl/ogolnopolska-konferencja-jakosciowa/