Home Pressroom OKNOPLAST po raz kolejny Złotą Budowlaną Marką Roku

Pressroom

OKNOPLAST po raz kolejny Złotą Budowlaną Marką Roku


opublikowane 30 cze 2015

1 minuta

OKNOPLAST już po raz piąty zdobył tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii okna elewacyjne. Stabilność i siła marki zostały również docenione tytułem Champion Roku. Laureaci wyłaniani są w plebiscycie konsumenckim prowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia te otrzymują najlepsze firmy budowlane na polskim rynku.

Pomysłodawcą i organizatorem Rankingu Budowlana Marka Roku jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. – istniejący od 1996 roku instytut, będący liderem badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Tytuły przyznawane są na podstawie niezależnych badań ankietowych na reprezentatywnej próbie ponad 2000 firm wykonawczych z całej Polski. Specjaliści budowlani przy ocenie biorą pod uwagę częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktów oraz relację ceny do jakości.

Tegoroczne badanie po raz kolejny potwierdza, że OKNOPLAST jest najlepiej ocenianą marką budowlaną na polskim rynku. Firma uzyskała bowiem w tym roku aż dwa tytuły w kategorii okna elewacyjne: Złotej Budowalnej Marki Roku – zdobywany nieprzerwanie od 2009 roku – oraz Złotego Championa Roku, przyznawany stabilnym markom od lat cieszącym się renomą wśród wykonawców.

Statuetki zostały wręczone na Gali 26 czerwca
w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. W wydarzeniu uczestniczyło 90 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych oraz mediów.