Home Pressroom OKNOPLAST ze statuetką Ambasadora Sportu

Pressroom

OKNOPLAST ze statuetką Ambasadora Sportu


Siedziba Oknoplast

opublikowane 08 paź 2013

1 minuta

Działania OKNOPLAST na rzecz młodych talentów w dziedzinie sportu zostały docenione. Firma otrzymała statuetkę Ambasadora Sportu. Uroczyste wręczenie nagrody miało miejsce podczas 4-tej Gali „Warszawskich Wieczorów Olimpijskich”, zorganizowanej przez Fundację im. Feliksa Stamma.

OKNOPLAST od lat angażuje się w działania sportowe na rynku polskim. Sponsoruje m.in. Puszczę Niepołomice. OKNOPLAST jest sponsorem tej drużyny piłkarskiej od sezonu 2009/10, kiedy to klub brał jeszcze udział w rozgrywkach IV ligi. Firma wspiera także programy sportowe skierowane do dzieci i młodzieży. Jest oficjalnym partnerem Akademii Sportu Progres pod patronatem Jerzego Dudka. Celem tego przedsięwzięcia poza szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży, jest kształtowanie charakterów podopiecznych. Za proaktywne działanie na rzecz przyszłości młodych, utalentowanych sportowców oraz promocję sportu w Polsce firma została wyróżniona tytułem Amabasadora Sportu.

„Warszawskie Wieczory Olimpijskie” to coroczna Gala sportu i biznesu, organizowana przez Fundację im. Feliksa Stamma pod honorowym patronatem m.in. Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.  Ideą Gali jest – zgodnie z misją Fundacji – propagowanie idei sportu i pracy na rzecz rozwoju i wsparcia młodych talentów sportu. Podczas 4. Gali, która odbyła się 4 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, statuetkami Ambasadorów Sportu zostali uhonorowani oprócz firmy OKNOPLAST, takie osobowości ze świata sportu jak: m.in. Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski czy Paweł Fajdek