Home Pressroom OKNOPLAST ZŁOTYM CHAMPIONEM ROKU 2016

Pressroom

OKNOPLAST ZŁOTYM CHAMPIONEM ROKU 2016


opublikowane 30 cze 2016

1 minuta

OKNOPLAST po raz kolejny zdobył złoto w prestiżowym rankingu konsumenckim Budowlana Marka Roku 2016 organizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku. OKNOPLAST został nagrodzony dwoma statuetkami: Złotym Championem Roku 2016 oraz Srebrną Budowlaną Marką Roku 2016 w kategorii okna elewacyjne. Tytuł Budowlanej Marki Roku otrzymują firmy z branży budowlanej cieszące się największym zaufaniem wykonawców. 

Plebiscyt Budowlana Marka Roku organizowany jest od trzynastu lat przez firmę Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzanych na reprezentatywnej próbie 2 000 firm wykonawczych z całej Polski. Co ważne respondenci wskazują marki produktów w sposób spontaniczny, dzięki czemu Ranking Budowlana Marka Roku jest najbardziej miarodajną i obiektywną klasyfikacją firm budowlanych w Polsce. Uczestnicy badania przy ocenie biorą pod uwagę jakość produktów oraz relację ceny do jakości.

W tym roku OKNOPLAST uzyskał tytuł ZŁOTY CHAMPION ROKU 2016 oraz SREBRNA Budowlana Marka Roku 2016 w kategorii Okna Elewacyjne. OKNOPLAST zdobywa wyróżnienia nieprzerwanie od 2009 roku.

Zdobycie aż dwóch statuetek: Złotego Championa roku 2016 oraz Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2016 za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych jest potwierdzeniem, że nasze starania przynoszą efekt. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość produktów oraz profesjonalizm w obsłudze klienta. Bardzo ważne są dla nas również innowacyjne rozwiązania, ponieważ naszym celem jest bowiem wyznaczanie trendów, a pośrednio rozwój całej branży – mówi Magdalena Cedro-Czubaj,  Dyrektor Marketingu firmy OKNOPLAST – Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza marka została doceniona przez fachowców i cieszy się niezmiennym zaufaniem wykonawców od kilku lat.

Statuetki Budowlana Marka Roku zostały wręczone na uroczystej gali 23 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach pod Warszawą.

Gala_BMR_2016_
Budowlana_Marka_Roku