Home Pressroom Piłkarze Interu Mediolan w nowej reklamie OKNOPLAST

Pressroom

Piłkarze Interu Mediolan w nowej reklamie OKNOPLAST


opublikowane 19 kwi 2012

1 minuta

W Mediolanie właśnie zakończyły się zdjęcia do nowej reklamy OKNOPLAST. Wzięli w niej udział piłkarze Interu Mediolan

Na początku 2012 roku OKNOPLAST ogłosił podpisanie umowy sponsoringowej z klubem Inter Mediolan. W jej ramach firma ma między innymi prawo do posługiwania się zdjęciami piłkarzy we wszystkich swoich materiałach promocyjnych.

W najnowszej reklamie wzięli udział czterej piłkarze Interu – Andrea Poli, Giampaolo Pazzini, Javier Adelmar Zanetti i Diego Alberto Milito. Nowa reklama z udziałem zawodników Inter Mediolan pojawi się na większości rynków, na których działa firma. Kampania obejmie prasę i Internet. Zdjęcia zawodników będą wykorzystywane również w innych materiałach promocyjnych np. folderach dla klientów. Reklama z piłkarzami Interu Mediolan jest częścią szerszej strategii marketingowej firmy, która ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych. Pierwsze zdjęcia z sesji można już zobaczyć na naszej stronie internetowej – mówi Grzegorz Filipek z OKNOPLAST.

Na planie, obok zawodników pojawiła się również ambasadorka marki OKNOPLAST we Włoszech Nina Senicar, która sygnuje swoim nazwiskiem okna firmy. Jest ona również popularną w tym kraju prezenterką telewizyjną, aktorką i modelką. Zdjęcia z Niną oraz zawodnikami Interu staną się częścią kampanii wizerunkowej na rynku włoskim.

Włochy są oprócz Polski największym rynkiem sprzedaży dla OKNOPLAST. Firma działa tu od 2007 roku i od tego czasu zbudowała pozycję drugiego najchętniej wybieranego producenta okien PVC.