System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

Najważniejsze zalety:

  • Niski współczynnik przenikania ciepła – Uw = 0,78 W/(m²K)*
  • Bardzo dobra izolacja akustyczna – Rw = 36 dB*
  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe

* Dla okna referencyjnego z szybą 4TF/18/4/18/4TF, Ug = 0,5 W/(m²K) z ramką Warmatec

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

Najważniejsze zalety:

– Niski współczynnik przenikania ciepła
Uw = 0,78 W/(m²K)*

– Bardzo dobra izolacja akustyczna
Rw = 36 dB*

– Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm

– Dwa zaczepy antywłamaniowe

– Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

*Dla okna referencyjnego z szybą 4TF/18/4/18/4TF, Ug = 0,5 W/(m²K) z ramką Warmatec

Dobierz rozwiązania Oknoplast

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić okna, dowiedzieć się więcej o oknach Prismatic lub dobrać komplet stolarki Oknoplast.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

EKONOMIA.

Jest to optymalne rozwiązanie zapewniające równowagę pomiędzy wysoką jakością i nowoczesnym designem, przy zachowaniu wysokich parametrów okna, które pozwalają zwiększyć oszczędności domostwa. Dzięki niskiemu współczynnikowi Uw (0,78) chronimy dom przed utratą ciepła.

ŚWIATŁO.

Obniżony o 10 mm profil* skrzydła pozwala wykorzystywać większe przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa. * Względem profilu okna Koncept.

DESIGN.

Dzięki większym przeszkleniom pomieszczenie zyskuje charakter. Okno jest wizualnie lżejsze, co sprawia, że jest to dodatkowa korzyść nadająca charakter przestrzeni.

EKOLOGIA.

Obniżony o 10 mm profil* pozwolił obniżyć ilość wykorzystywanej mieszanki PVC. Dzięki większym przeszkleniom, zwiększamy jego właściwości termiczne – tym samym przyczyniamy się do zmniejszenia emisji CO₂ do atmosfery. Dodatkowo produkt spełnia wymogi budownictwa energooszczędnego.
* Względem profilu okna Koncept.

ZNAJDŹ SWÓJ kolor