Home Pressroom Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST – dobieraj produkty i obniżaj ceny

Pressroom

Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST – dobieraj produkty i obniżaj ceny


opublikowane 16 lis 2020

2 minuty

OKNOPLAST wystartował z największą promocją w roku – dobieraj produkty i obniżaj ceny. Teraz produkty firmy można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcja dotyczy wszystkich kategorii produktowych – systemów okiennych, drzwi zewnętrznych, drzwi tarasowych, rolet, a także bram garażowych, w tym najnowszej w portfolio bramy Belado.

16 listopada ruszyła największa w roku akcja promocyjna OKNOPLAST. Podobnie jak w poprzednim roku im więcej kategorii produktów nabędziemy, tym większy otrzymamy rabat. Pozwala to na zakup całej stolarki otworowej w atrakcyjnej cenie.

Każdego roku na naszą promocję startującą w listopadzie klienci czekają z niecierpliwością wypatrując co dla nich przygotowaliśmy. Kolejny raz postawiliśmy na pakiety – im więcej kategorii produktów klient zdecyduje się kupić, tym otrzyma korzystniejszą cenę. Formuła ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dlatego i tym razem myśląc o klientach postawiliśmy na to rozwiązanie. Akcja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST. Na miejscu eksperci doradzą jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie do stworzenia idealnej przestrzeni domowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Promocją zimową objęte są produkty firmy we wszystkich kolorach – zarówno okna, drzwi, drzwi zewnętrzne, rolety czy bramy garażowe. Wśród asortymentu warto wyróżnić m.in. najnowsze wyroby marki, takie jak drzwi tarasowe OKNOPLAST SLIDE, czy pełną designu bramę Belado. OKNOPLAST SLIDE charakteryzują cztery unikalne cechy: nowoczesność, komfort, światło i design, które sprawią że nasze drzwi tarasowe będą stanowiły wizytówkę każdego właściciela domu. Minimalistyczny design za sprawą cieńszej ramy pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Z kolei Belado to brama garażowa szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Jest odporna, dopracowana w każdym szczególe i ma doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne.

Na uwagę zasługują także najcieplejsze okna z serii Winergetic, wpuszczające więcej światła Pixel i Prolux, ekologiczne okno Prismatic oraz spektakularne drzwi tarasowe HST.

Zależy nam na tym by produkty OKNOPLAST były komplementarne. Pozwala to klientowi na zakup okien, drzwi tarasowych, drzwi zewnętrznych, rolet i bram garażowych od jednego producenta. Zwiększa to znacznie komfort zakupu ale także zapewnia spójność tworząc wyjątkową przestrzeń do życia. – dodaje Magdalena Cedro-Czubaj.

Promocja zimowa OKNOPLAST trwa od 16 listopada do 20 grudnia 2020. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.