Home Pressroom Specjalna oferta na 20. urodziny ONOPLAST

Pressroom

Specjalna oferta na 20. urodziny ONOPLAST


opublikowane 06 maj 2014

3 minuty

Okna z widokiem na wymarzone wakacje

Startuje urodzinowa promocja OKNOPLAST. Jubileuszowa promocja OKNOPLAST to szansa na zakup okien na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Promocja będzie trwać przez całe wakacje, czyli aż 3 miesiące, w trakcie których firma co tydzień rozdawać będzie vouchery na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym.

W tym roku OKNOPLAST obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do przygotowania niecodziennej promocji, opartej o pakiety flagowych modeli okien wraz z ich dodatkowym wyposażeniem, które w pełni dopasowano do potrzeb kupujących. Klienci mogą wybrać spośród następujących pakietów: Ciepły dom , Bezpieczny dom  oraz Piękny dom.

Ciepły dom

W ramach pierwszego z pakietów promocyjnych – Ciepły dom firma oferuje m.in. okno Winergetic Premium Passive, spełniające rygorystyczne wymagania dla okien przeznaczonych do budynków pasywnych. Teraz kupując energooszczędne okna w pakiecie Ciepły dom, otrzymamy rabat także na pakiety szybowe z powłokami niskoemisyjnymi – Energy, Warm i Comfort. Pakiety te, dzięki specjalnym powłokom napylanym na powierzchnię szkła, charakteryzują się wyższą niż standardowe szyby zdolnością pozyskiwania energii z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu termoizolacyjności.

Bezpieczny dom

Kolejny z pakietów, dostępnych w ramach urodzinowej promocji firmy przygotowany został właśnie z myślą o osobach, które chcą spać spokojnie, zwłaszcza gdy dom jest szczególnie narażony na włamanie.  W ramach pakietuBezpieczny dom klienci mają do dyspozycji okna wraz z dodatkowymi elementami antywłamaniowymi. Promocją objęta jest m.in.  klamka Secustic, która uniemożliwia otwarcie okna poprzez jej przekręcenie czy też rozwiercenie trzpienia.

Piękny dom

Odpowiednio dobrana stolarka okienna jest kluczowa dla estetyki domu. Jako jeden z nielicznych producentów firma OKNOPLAST może pochwalić się autorskimi projektami dostępnymi wyłącznie pod marką OKNOPLAST m.in. linie okien Platinium i Winergetic Premium, dostępne teraz w specjalnych cenach w urodzinowej promocji. W ramach pakietu Piękny dom do designerskich profili  okiennych Platinum Evolution czy Winergetic można dobrać niewidoczne okucia okienne Invisso – ukryte pomiędzy ramą a skrzydłem, znacznie poprawiające estetykę całego okna. Dzięki takim dodatkom widzimy tylko ramę okienną, a okno wygląda pięknie i lekko. Pakiety objęte promocją będzie można nabyć w salonach OKNOPLAST na terenie całej Polski.

Okna z widokiem na wymarzone wakacje

Wszyscy, którzy wybiorą okna OKNOPLAST w jednym z pakietów promocyjnych będą mieli szansę uczestniczyć w  jubileuszowym konkursie, odpowiadając na jedno, proste pytanie: „Dlaczego warto wybrać Oknoplast?”

Na klientów będzie czekać mnóstwo nagród: co tydzień przez cały długi okres 3 miesięcy trwania promocji do wygrania będą wakacje w dowolnie wybrane miejsce. Na zwycięzców czeka w sumie 48 voucherów na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym!

Niedościgniony lider

Po dwóch dekadach działalności na polskim rynku OKNOPLAST pozostaje liderem kategorii pod względem preferencji zakupu. Firma z wynikiem 24% deklarujących wybór marki w ciągu ostatniego roku mocno zdystansowała na tym polu konkurencję – wynika z badań firmy Nielsen. Marka jest obecna na 10 rynkach, a z jej produktów korzysta ponad milion zadowolonych klientów.

To, co napawa mnie największą dumą to fakt, że zmieniliśmy wizerunek polskich firm na zachodzie. Dzięki takiemu podejściu zbudowaliśmy także zaufanie klientów, aż 70% z nich pochodzi z polecenia. To dla mnie wielka wartość – mowi Mikołaj Placek, Prezes OKNOPLAST. Okrągły jubileusz to doskonała okazaja do przedstawienia za pomocą promocji trendów w stolarce okiennej oraz podziękowania za zaufanie i spełnienie marzeń zabieganych inwestorów o wymarzonych wakacjach, na które często po prostu brakuje środków , bo budowa czy remont domu pochłania spore koszty– dodaje Mikołaj Placek.

Oknoplast_1